Рубильник нон-стоп. Сили оборони б'ють по ворогу в окупаці і самій рф: нове
Командувач Силами безпілотних систем Роберт «Мадяр» Бровді озвучив свіжу статистику демілітаризації невгамовної росії. >>
Окупаційна влада жорстоко розправляється з українськими волонтерами (волонтерка Української Волонтерської Служби з Мелітополя Маргарита Харенко).
Волонтерку Української Волонтерської Служби з Мелітополя Маргариту Харенко, яка на початку повномасштабного вторгнення опинилась у тимчасовій окупації, окупанти засудили на 20 років ув’язнення.
Як інформує УМ, про це повідомили на сайті "Центр національного спротиву".
Як зазначається, 9 січня 2023 року росіяни викрали жінку з власного будинку у Мелітополі. 4 квітня 2024 року пресслужба Південного окружного військового суду у російському Ростові повідомила про судове засідання та винесення вироку за статтею 282 КК РФ "екстремізм та тероризм".
З цього приводу Українська Волонтерська Служба оприлюднила офіційну заяву щодо незаконного ув’язнення української волонтерки Маргарити Харенко. У ній говориться про те, що Маргариту викрали та неправомірно засуджують за проукраїнську позицію та волонтерську діяльність в тимчасово окупованому Мелітополі без можливості належного захисту.
«Ми можемо підозрювати, як відбувають судові процеси в росії щодо українських громадян. Це — явище, позбавлене справедливості та гуманізму. Це — ще один публічний злочин проти громадян України, нашої свободи, мови та права на активну громадянську позицію», – йдеться у заяві УВС. Нажаль, такі випадки є далеко не поодинокими.
Тому, якщо у вас є інформація про зниклих та викрадених цивільних осіб у м. Мелітополь та Мелітопольському районі телефонуйте за номером телефону: +380980636147 @Call_centre_vykradeni t.me/vykradeni_melitopol. Або ж діліться інформацією про злочини окупантів чи їх посібником за посиланням.
Як повідомляла УМ, терористи Донецька вперше засудили на смерть іноземців які захищали Україну.
Командувач Силами безпілотних систем Роберт «Мадяр» Бровді озвучив свіжу статистику демілітаризації невгамовної росії. >>
За повідомленням СБУ, оприлюдненим 5 червня, завербована ворогом голова Полтавського районного суду «зливала» локації Сил оборони на півдні України і пропагувала рашизм. >>
Чи варто судитися, якщо ви не ховалися від закону, а у додатку «Резерв+» раптом з’явився статус «у розшуку»? >>
Пілоти Сил спеціальних операцій ЗСУ взяли під повітряний контроль частину сухопутного шляху російських окупантів до Криму на маршруті Мелітополь – Чонгар. >>
У росіян, які гатять навіть по досить віддалених від зони бойових дій районах, немає наміру захопити цю землю, щоб на ній жити. Їхня мета – лише знищити. Стерти з лиця землі Україну й українців… >>
Так, у Києві забіг відбувся на території Виставкового центру. А от у місті Лева - у Стрийському парку. На старт вийшло чимало ветеранів та діючих військовослужбовців. >>