«Розстріляне» покоління: від початку повномасштабки в Україні загинули десятки митців та журналістів
Із початку широкомасштабного вторгнення росії – в Україні загинули 145 митців та 95 медійників. >>
Військовослужбовці, які залишили свої підписи на прапорі, наразі героїчно тримають оборону Бахмута.
Українські прапори з Бахмута і Гостомеля на аукціоні в Нью-Йорку продали з молотка за 500 тисяч доларів.
Як інформує Україна молода, про це повідомляє міжнародна організація HealthRigh International.
“HealthRight International провела щорічний благодійний аукціон в рамках гала-вечора Health & Human Rights Award. Його метою був збір коштів на реалізацію проєктів представництва HealthRight в Україні задля подолання наслідків війни", - ідеться у повідомленні.
Лотами аукціону стали прапори України та прапор Гостомельської громади, які були передані в Нью-Йорк представництвом HealthRight в Україні напередодні події. Загальна сума збору склала 500 тисяч доларів.
Як поінформували у представництві, прапор України з Бахмута Донецької області був переданий Київському офісу Health Right солдатами та офіцерами Збройних сил України, які перебувають у зоні бойових дій – а саме на першій лінії фронту Бахмутського напрямку.
Військовослужбовці, які залишили свої підписи на прапорі, захищають Україну з моменту повномасштабного вторгнення та останні кілька місяців героїчно тримають оборону Бахмута.
Прапор Гостомельської громади з Гостомеля Київської області передав колишній начальник селищної військової адміністрації Сергій Борисюк.
«Цей прапор став символом незламності українського народу і особливо Гостомельської громади, яка прийняла на себе найперший удар війни у лютому 2022 році. Прапор знаходився у будівлі військової адміністрації селища Гостомель на момент початку повномасштабного вторгнення і продовжував підіймати дух українців під час періоду окупації майже до кінця березня 2022 року. Там же він залишився, коли місто було визволене від російських військ», - ідеться у повідомленні.
Також прапор України Гостомельської громади з населеного пункту Мощун на Київщині.
Село Мощун розташоване за кілька кілометрів на північ від Києва та належить до Гостомельської громади Київської області. З початку війни і до 21 березня 2022 року Мощун було тимчасово захоплене російськими загарбниками. 85% будівель у селі були зруйновані.
"Цей прапор є нагадуванням про героїзм та мужність українців, які захищали рідну землю, ціною власного життя. Саме через Мощун пролягала перша лінія фронту у березні 2022 року. Місцевими жителями тут створений Меморіал пам’яті тим, хто загинув у боях за Київщину", - зазначається у повідомленні.
Прапор був переданий від Гостомельської селищної військової адміністрації та підписаний представниками місцевої територіальної оборони, а також жителями села Мощун, які пережили тимчасове захоплення.
Міжнародна організація HealthRight International (Право на здоров’я) працює вже понад 30 років задля розширення доступу вразливих груп населення до якісних послуг з охорони здоров’я у 30 країнах світу. У 2022 році організації HealthRight International із місцевою неурядовою організацією МБФ "Українська фундація громадського здоров’я" охопили своїми програмами понад 400 000 людей в Україні.
Як повідомляла УМ, благодійний вечір UNITED FOR UKRAINE під патронатом амбасадора платформи UNITED24 Андрія Шевченка відбувся у Мілані. На аукціоні прапор України з підписом президента Зеленського продали за 110 тисяч євро.
Із початку широкомасштабного вторгнення росії – в Україні загинули 145 митців та 95 медійників. >>
За одну добу поліцейські ліквідували майже півсотні схем незаконного перетину кордону чоловіками призовного віку у 22 регіонах країни. Серед виявлених оборудок — переправлення поза межами пунктів пропуску, підробка документів про стан здоровʼя, фіктивні внесення в інформаційну систему «Шлях» та інші >>
Останнім часом у Білій Церкві помітили випадки масового отруєння собак >>
Верховна Рада України 8 січня схвалила у другому читанні проєкт Закону № 11024 «Про внесення змін до Закону України “Про природно-заповідний фонд України» щодо забезпечення збереження територій та об’єктів природно-заповідного фонду». >>
Близько 30 тисяч українців отримали статус зниклих безвісти з початку 2024 року – це військові і цивільні. >>
Словник сучасної української мови та сленгу “Мислово” обрав слово “бусифікація” словом 2024 року. Неологізм, який позначає примусову мобілізацію за прискореною процедурою, перебував в центрі суспільної уваги року, що минув. >>