Місія — бути поруч. Капелани понад 10 конфесій обговорили найболючіші питання служіння поряд із захисниками
«Об’єднані в служінні» — так називався нещодавній перший міжконфесійний капеланський форум, який проходив у Києві. >>
Володимир Скубаєв (Фото з відкритих джерел)
Із Володимиром Скубаєвим, засновником і головним наставником відомого не лише в Україні буддійського храму «Білий Лотос», попрощалися у Черкасах в четвер, 7 жовтня.
«Невиліковна хвороба забрала нашого однокурсника - Володю Скубаєва. Два роки тому ми випадково зустрілися. Як він радів цій зустрічі, емоції його переповнювали,він побачився із своїми однокурсниками.
Життєрадісний, із щирою посмішкою, готовий обійняти всіх. Таким він залишиться у моїй пам'яті», – написала у ФБ Тетяна Лихолай, однокурсниця Володимира Скубаєва.
Звичайний сільський вчитель Володимир Скубаєв, який свого часу закінчив Черкаський педагогічний інститут, кілька років прожив у Лаосі.
А коли повернувся у Черкаси, то за два роки збудував на дніпровських пагорбах на узвозі Івана Франка, 4 унікальний буддійський храм, який називають одним з найбільших у Європі.
Завдяки Володимиру Івановичу цей храм став ще й храмом бойових мистецтв .
Тут усі бажаючі мають змогу вивчати тайський бокс, основи самооборони, кунг–фу з найвищою формою техніки давньолаоської школи Ша–Фут–Фань, йогу, східні танці, практику правильного дихання, основи зцілення, опановувати таємниці чайної церемонії.
У воїнів світла, так у Черкасах називають вихованців «Білого Лотоса», здоровий спосіб життя в пошані.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Про життя Великого Вчителя і послідовника буддизму Володимира Скубаєва, якому було 65 років
«Об’єднані в служінні» — так називався нещодавній перший міжконфесійний капеланський форум, який проходив у Києві. >>
У Черкасах перейшов до Православної церкви України найбільший в області Свято-Михайлівський кафедральний собор. >>
У Черкасах після оголошення про перехід Свято-Михайлівського собору до ПЦУ, біля храму виникли сутички за участю прихильників УПЦ МП, які використовували сльозогінний, ламали лавки та кидалися на людей у храмі. >>
Днем військового капелана визначено дату 12 жовтня, у день вшанування пам’яті святителя Мартина Милостивого, єпископа Турського. >>
Захисний костюм, пояс, каска, високі черевики, балон зі стисненим киснем, рукавиці і сокира. >>
Громада села Самійлівка Лозівського району проголосувала за перехід до Православної Церкви України, тому настоятелем місцевого храму Святого Рівноапостольного князя Володимира став Андрій Челомбітько. >>