У Запоріжжі агенти фсб готували підрив воїнів «Азову», фото
Контррозвідка Служби безпеки зірвала нову спробу фсб здійснити теракт у прифронтових регіонах України. >>
На місці вбивства Павла Шеремета.
У центрі Києва вшанували пам'ять журналіста Павла Шеремета, який загинув 20 липня 2016 року від вибухівки, підкладеної під автомобіль.
Як інформує УМ, про це журналісти незалежних українських ЗМІ.
У вівторок зранку, 20 липня, колеги та друзі Шеремета прийшли на перехрестя вулиць Івана Франка та Богдана Хмельницького, де рівно 5 років тому в цей час стався вибух.
Люди принесли плакат «Політична справа Павла Шеремета».
За 5 років слідство не встановило замовників вбивства журналіста. Справу щодо тих, кого МВС вважає виконавцями, розглядає суд.
Запитання «Хто вбив Павла?» досі залишається відкритим.
Нагадаємо, що один із керівників«Української правди» Павло Шеремет загинув від вибуху вранці 20 липня 2016 року. Йому підклали вибухівку під автомобіль.
12 грудня 2019 року правоохоронці повідомили, що затримали трьох підозрюваниху вбивстві: лікарку й волонтерку Юлію Кузьменко, музиканта Андрія Антоненка, військову медсестру Яну Дугарь.
22 травня 2020 року слідство у справі ймовірних виконавців вбивства було завершене. Розслідування щодо замовників виокремлене в іншу справу і триває. Усі затримані заперечують свою причетність до злочину та вважають переслідування політичним.
19 червня 2021 року керівник Офісу президента Андрій Єрмак зустрівся з Яною Дугарь, що проходить у справі Шеремета як підозрювана.
15 липня Арсена Авакова відправили у відставку з посади голови МВС, а 16 липня новий міністр внутрішніх справ Денис Монастирський заявив, що буде оцінювати якість слідства у справі вбивства журналіста Павла Шеремета після рішення суду.
Контррозвідка Служби безпеки зірвала нову спробу фсб здійснити теракт у прифронтових регіонах України. >>
Національна поліція у п”ятницю, 27 червня, проводить обшуки у родичів та знайомих Назарія Гусакова в Києві та Львові, чиї картки він використовував для збору донатів на лікування. >>
Червневий візит американського мецената в Україну був, як завжди, багатим на різні події, але одна з них запам’яталася особливим теплом. >>
25 травня під час другого етапу обміну військовополонених у форматі «1000 на 1000» в Україну повернувся колишній військовий ЗСУ, який добровільно здався у російський полон, 51-річний Анатолій Тараненко родом з села Висока Вакулівка колишнього Козельщинського району Полтавської області. >>
Правоохоронці на Сумщині викрили начальника відділу штабу військової частини на фальсифікації бойових відряджень шістьом підлеглим – схема дозволило йому збагатитися на понад 2,4 мільйона гривень. >>
Нещодавно в Укрінформі зібралися представники наукової спільноти, органів державної влади, громадянського суспільства, дипломати й міжнародні партнери, аби разом із громадською організацією «Трибуна жінки» ініціювати обговорення однієї з найгостріших тем сучасності. >>