Майстер стратегічного відступу на Захід. Як утікач зумів стати депутатом Полтавської міськради, перебуваючи у США
Відтоді чоловіка розшукували (нібито) та не розшукали міграційна та прикордонна служба. >>
Курсантки танцюють у формі під пісню російського гурту «Воровайки».
Службове розслідування через запальні танці курсанток під російський шансон проводять у Харківському національному університеті внутрішніх справ.
Дівчата записали і виклали у ТікТок відео, на якому вони у формі курсанток танцюють під пісню російського гурту «Воровайки», якому заборонили в’їзд в Україну.
Як повідомляє Україна молода, про це інформує сайт Харківського національного університету внутрішніх справ у понеділок.
«У соціальних мережах з’явилося відео, на якому дівчата у формі курсантів, ймовірно поліцейського вишу, танцюють під музичне супроводження російського шансону. Із зазначеного факту призначено службове розслідування», - повідомили в університеті.
На відео видно як курсантки закидають до гори ноги під приспів: «Наколочкі, наколочкі, гоп, татуіровочкі».
Нагадаємо, що у 2019 році російському гурту "Воровайки", який планував концерти в Україні, заборонили в’їзд до України на три роки.
Департамент захисту національної державності виніс таке рішення після перегляду відео, де росіянки виконують пісню під назвою "Хохлы".
Відтоді чоловіка розшукували (нібито) та не розшукали міграційна та прикордонна служба. >>
Минулого тижня на вулиці Сковороди у Полтаві між цивільним чоловіком і двома поліцейськими Полтавського райвідділу поліції, які були при виконанні службових обов’язків, виник конфлікт. >>
Катастрофічна нестача педагогів «накрила» школи України: такі проблеми є у 40% закладів освіти. >>
Четверте місце на міжнародному конкурсі з нейронаук серед старшокласників International Brain Bee 2025, посіла Запорізька школярка Анастасія Лисенко. >>
Українська мова є недоречною для спілкування в повсякденному житті – так вважає кожна пʼята дитина в нашій державі. За такий їх вибір можна «подякувати» перш за все їх зросійщені батьків, хоча не варто виключати й інші чинники. >>
Занепокоєння щодо нещодавніх дій влади у сфері захисту державної мови висловила ціла низка громадських організацій. >>