П’яний полісмен на Запоріжжі стріляв по військових: поранив трьох, фото
Нетверезий працівник Нацполіції в Запорізькій області поза службою влаштував стрілянину під час конфлікту з військовими: здійснив щонайменше 13 пострілів і поранив трьох. >>
Вчинок священика УГКЦ обурив окремих мешканців Самбора і Львівської області.
Поліція Львівщини зацікавилася хресною ходою, яку організував попри карантинні обмеження священнослужитель УГКЦ з храму Різдва Пресвятої Богородиці у місті Самбір у п’ятницю, 17 квітня.
Як повідомляє «Україна молода», цей вчинок священика обурив окремих мешканців Самбора і Львівської області.
«Невже самбірські отці вважають себе та своїх парафіян безсмертними? Наприклад, у Львові у Соборі Святого Юрія плащаницю винесли троє отців, без парафіян, але з онлайн трансляцією. А тут у нашому Самборі не дотримані елементарні норми карантинних заходів», - йдеться на сторінці пабліку «Самбір» у Facebook.
Користувачі соцмереж також цікавляться, «чому самбірські отці ігнорують заклики глав церков, у даному випадку глави УГКЦ Святослава Шевчука» щодо уникнення скупчення людей.
«Чи наші отці допомагатимуть людям, які не дай Боже захворіють на коронавірусну інфекцію? Де ж свідомість наших священнослужителів, які у першу чергу, мають дбати про своїх ближніх та їхнє здоров`я та життя?», - цікавляться мешканці Самбора.
А користувачка Вікторія Балицька наголошує у Facebook: Де маски на учасниках масового заходу? Де соціальна дистанція? Де поліція, яка не здатна втримати релігійні громади від порушення карантину, але могла б хоч змусити людей тримати дистанцію і надіти маски? Самбір - це Україна? Закони України там діють?».
Утім, поліція відреагувала швидко і вже почала розслідування порушення.
«17 квітня, під час патрулювання міста Самбір поліцейські виявили, що під час хресної ходи парафіяни однієї з церков порушували правила карантину, а саме – частина учасників ходи, яких було більше десяти осіб, були без засобів індивідуального захисту (масок) та не дотримувалися соціальної дистанції», - повідомляє поліція Львівщини.
Наразі на чотирьох учасників ходи поліцейські склали адміністративні протоколи за ст. 44-3 (порушення правил щодо карантину людей) КУпАП. Порушникам загрожує штраф від 17 до 34 тисяч гривень, а для посадових осіб – від 34 до 170 тисяч гривень.
Окрім того, слідчі Самбірського відділу поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 325 (порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням) ККУ. Санкція статті передбачає покарання - від штрафу до 3 років позбавлення волі.
Йдеться про храм "Різдва Пресвятої Богородиці" м. Самбір української греко-католицької церкви. Там, вели трансляцію богослужіння та ходи, але згодом відео з соцмереж видалили.
Як повідомляла «УМ», місцева влада Дніпра заблокувала церкву, в якій регулярно порушували умови карантину.
Тоді як на Буковині хворий на коронавірус священик не погоджується із діагнозом і хоче проводити богослужіння надалі.
Нетверезий працівник Нацполіції в Запорізькій області поза службою влаштував стрілянину під час конфлікту з військовими: здійснив щонайменше 13 пострілів і поранив трьох. >>
Львів’янин Михайло Сцельніков, підозрюваний у вбивстві ексспікера Ради і нардепа Парубія, зберігав боєприпаси у своїй квартирі, та координував свої дії з куратором у телеграмі. >>
До суду звернулася Державна служба України з етнополітики та свободи совісті (ДЕСС) із позовом про ліквідацію Київської митрополії Української православної церкви Московського патріархату (УПЦ МП). >>
Київську митрополію Української православної церкви, Державна служба України з етнополітики та свободи совісті 27 серпня визнала афілійованою із Російською православною церквою. >>
До Папи Римського Лева XIV звернулася Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій із проханням сприяти поверненню українських воїнів та цивільних із російського полону. >>
Якщо Українська православна церква Московського патріархату не виконає припис Держетнополітики, то її визнають афілійованою з Російською православною церквою і подадуть позов до суду про її припинення. >>