Боєць 25-ї Окремої Повітрянодесантної Дніпропетровської бригади Олександр Жуков загинув від кульового поранення під час вогневого протистояння з ворогом в промзоні міста Авдіївка у суботу близько 21:00 вечора.
Про це повідомляє Василівська райдержадміністрація Запорізької області у понеділок.
Відомо, що 31-річний захисник України був уродженцем села Мала Білозерка Василівського району.
До війни працював складальником потягів на Запорізькому залізорудному комбінаті у місті Дніпрорудне.
Олександр Жуков протягом 2015—2016 років проходив військову службу за мобілізацією в зоні АТО, неодноразово виконував бойові завдання.
В липні 2016 року воїн підписав контракт із ЗСУ, служив механіком-водієм в/ч 3036 (16-й полк Нацгвардії).
У серпні 2017 перейшов на контрактну службу в 25-ту ОПДБр (в/ч А1126), служив на Дніпропетровщині.
Саме у складі цієї бригади Жуков нещодавно прибув до Авдіївки: десантники з 25-ки заступили на оборону міста після виходу на ротацію легандарної 72-ї бригади.
У загиблого десантника у запорізькому селі залишились мати і малолітня донька.
За даними влади Василівського району, Олександра Жукова поховають з військовими почестями у селі Мала Білозерка у вівторок, 31 жовтня.
Місцева влада висловила співчуття рідним і близьким покійного.
Як повідомляла «УМ», протягом минуло тижня окупанти втратили на східному фронті 36 осіб, iз них 12 загиблими. Найбільших втрат противник зазнав саме у районі Авдіївки та на приморському напрямку.