Курська битва-2: що відомо про новий наступ ЗСУ у російській губернії
У неділю ЗСУ після тривалої оборони знову пішли у наступ на Курщині. >>
Російські військові літаки на авіабазі в Липецьку. (Фото: Vitaly V. Kuzmin)
Свій шанс знищити ворожі винищувачі та вразити інфраструктуру 47-го гвардійського бомбардувального авіаційного полку Повітряно-космічних сил росії – Україна втратила, оскільки західні союзники не дозволили завдавати ударів по аеродромах усередині росії.
Як інформує УМ, про це пише видання Forbes.
Зазначається, що 47-й гвардійський бомбардувальний авіаційний полк ПКС Росі завдає ударів КАБами по прикордонних областях України.
"Українці просили дозволити обстріляти цю базу своїми найкращими ракетами армійського тактичного ракетного комплексу американського виробництва. ATACMS практично неможливо перехопити. Але адміністрація президента США не дозволила. Як і раніше, Україна матиме право обстрілювати цілі з ATACMS лише території України окуповані Росією. Росіяни помітили гарячу дипломатію щодо ATACMS і ухвалили рішення вивести Су-34 з воронезького Мальшево та інших прикордонних аеродромів", — пише видання.
Зазначається, що у період з другої половини червня до середини липня російські війська перемістили левову частку цінного військового майна якомога далі від прикордонної зони з Україною. Зараз багато Су-34 перебувають на базах за сотні миль від кордону. Вони не є невразливими для українських безпілотників, але захищені від більшості з них, а також від ATACMS.
"Якщо Білий дім коли-небудь дасть дозвіл на використання ATACMS на російські бази, може бути надто пізно. Найцінніші цілі можуть бути занадто далеко", - резюмує видання.
Як повідомляла УМ, Деталі удару ГУР по аеродрому «морозовск»: знищено Су-34 та склад БК.
У неділю ЗСУ після тривалої оборони знову пішли у наступ на Курщині. >>
Кіт Келлогг, спецпредставник новообраного президента США Дональда Трампа в Україні, відклав поїздку до Києва та інших європейських столиць до інавгурації Трампа 20 січня. >>
Перші переговори про припинення війни відбудуться з обраним американським президентом Дональдом Трампом після його інавгурації, а потім – з правителем рф володимиром путіним. >>
Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський проінспектував Курський напрямок та нагородив там воїнів. >>
Від 1 січня 2025 року Україна стала 125-ю державою-учасницею Римського статуту Міжнародного кримінального суду. >>
У Варшаві, Нью-Йорку чи Буенос-Айресі лунатиме «Ще не вмерла…». В Берліні, Празі чи Токіо сьогодні скажуть: «Слава Україні!» І світ відповість: «Героям слава!» Бо Україна не наодинці. Бо з нами – наші друзі. >>