Зе-стратегія воєнних помилок: ризики і загрози, з якими Україна почала 2025 рік
З чим, окрім інавгурації президента США Дональда Трампа, почали ми новий рік? >>
Президентка Грузії Саломе Зурабішвілі на полях Саміту миру у Швейцарії. (Фото Офісу президента)
Президентка Грузії Саломе Зурабішвілі нагадує, що її держава пережила російську агресію та окупацію як і Україна, тому розділяє важке становище українського народу.
На її думку, росія має усвідомити свої кордони та кордони своїх сусідів.
Як інформує Україна молода, про це пані Зурабішвілі заявила у виступі на Глобальному саміті миру у Швейцарії, передає Укрінформ в ніч на неділю.
"росія має усвідомити, що у неї є кордони, як у будь-якої іншої держави, і що у неї є сусіди, як у будь-якої іншої держави. Ця міжнародна спільнота, нова архітектура безпеки можуть існувати лише тоді, коли великі країни, найбільші з найбільших, визнають своїх сусідів, поважають своїх сусідів і їхню територіальну цілісність", - сказала Зурабішвілі.
Президентка Грузії нагадала про російську агресію та окупацію грузинських територій росією.
"Моя країна, Грузія, може лише розділити важке становище українського народу, яке ми пережили самі… Не один раз, а багато разів. До окупації територій України була окупація територій Грузії", - акцентувала Зурабішвілі.
Президентка Грузії наголосила на нестабільності та конфронтації, спричинених діями росії в Чорноморському регіоні.
"Моя країна може лише розділити занепокоєння щодо нестабільності та конфронтації, які росія принесла в Чорне море замість співпраці та взаємодії. Мілітаризація Чорного моря, коли росія планує відкрити нову додаткову військово-морську базу на території Грузії, в Абхазії. Моя країна також може розділити стурбованість ядерною безпекою, відчувши наслідки Чорнобильської катастрофи", - зазначила Зурабішвілі.
Як повідомляла «УМ», на саміті миру у Швейцарії президент Зеленський закликав лідерів і представників держав світу зупинити війну в Україні «на основі Статуту ООН, поваги до міжнародного права, справедливих інтересів українського народу».
З чим, окрім інавгурації президента США Дональда Трампа, почали ми новий рік? >>
Майк Волтц, який стане радником новообраного президента США Дональда Трампа одразу після інавгурації, озвучив три «ключові частини» плану Білого дому щодо припинення війни росії проти України. >>
Минулого тижня відбулося 25-те засідання Контактної групи з оборони України. >>
В оновленому рейтингу найсильніших армій світу Сили оборони України посіли лише 20-ту сходинку. >>
Зустріч новообраного президента США Дональда Трампа та Путіна може організувати Швейцарія, попри ордер на арешт останнього від Міжнародного кримінального суду. >>
«Права рука» і соратник обраного президента США Дональда Трампа - мільярдер Ілон Маск назвав прем'єра Канади Джастіна Трюдо, який оголосив напередодні про свою відставку з посади, «дівчиськом, думка якого неважлива». >>