«Потужний» готовий воювати безкінечно. Коли ж мир стане вигіднішим, ніж війна?
Перемовини з сенсами Дональда Трампа: віддавати чи не віддавати Донбас, уся ця говорильня — повністю зірвані. >>
Бен Годжес переконаний, що США надасть відповідь росії у випадку ядерного удару по Україні (Фото з відкритих джерел)
Генерал армії США у відставці Бен Годжес переконаний, можливий ядерний удар росіі по Україні не залишиться без відповіді США і буде катастрофічним для кремля. Втім, саму імовірність такого удару Годжес вважає малоімовірною.
Як інформує Україна молода, про це заявив колишній командувач армії США в інтерв’ю ТСН.
"Президент Байден попередив їх про катастрофічні наслідки. Я думаю, вони в це вірять", — зазначив Годжес, запевнивши, що росіяни розуміють і те, що особливої вигоди від такого кроку вони не отримають.
За словами Годжеса, це можуть бути як певні військові кроки, так і додаткові санкції.
Удари по території росії американський генерал назвав малоімовірними.
«Але далі йдуть Чорноморський флот, російські ВПС і те, що розташоване всередині України, на окупованій українській території. Такими будуть наслідки»,— зазначив Бен Годжес.
В будь-якому випадку, за словами Годжеса, ці наслідки будуть для російської федерації катастрофічними.
Нагадаємо, західні ЗМІ повідомляли, що внаслідок використання росією ядерної зброї у світі можуть постраждати понад 90 мільйонів осіб. У найгіршому варіанті ядерна війна призведе до кінця цивілізації.
Як повідомляла УМ, колишній командувач армії США в Європі Бен Годжес закликає передати в Україну арсенал іранської зброї, що була перехоплена силами США через незаконне транспортування. Мова про тисячі штурмових гвинтівок, боєприпасів, протитанкових ракет .
Перемовини з сенсами Дональда Трампа: віддавати чи не віддавати Донбас, уся ця говорильня — повністю зірвані. >>
Мюнхен знову став дзеркалом страхів Заходу. Після минулорічного холодного душу від Венса цього разу на сцену вийшов Марко Рубіо — з м’якшим тоном, але жорстким підтекстом. >>
Проведення президентських виборів одночасно з референдумом щодо мирної угоди з Росією.почала планувати Україна: адміністрація президента США Дональда Трампа наполягала на тому, щоб обидва голосування провели до 15 травня, інакше Україна ризикує втратити запропоновані гарантії США. >>
Розгойдування Ірану не сходить з міжнародного порядку денного. Хоча три тижні тому не сталося анонсованого зовнішнього втручання в країну, але це питання часу. >>
Перемовини в Абу-Дабі з самого початку не виглядали як шлях до миру — радше як ретельно зрежисована спроба зафіксувати безвихідь. >>
Російська армія щоденно застосовує від 100 до 200 ударних БпЛА типу Shahed та періодично здійснює масовані ракетно-авіаційні удари. Сили оборони України проводять комплекс контрзаходів для знищення повітряних цілей. >>