Наступ на DeepState: Сирський хоче мобілізації команди, дискредитації та закриття проєкту - Безугла
Замість стабілізації оборони Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський почав наступ на команду DeepState. >>
Президентка Угорщини Каталіна Новак під час інавгураційної промови. (telex.hu)
Новобрана президентка Угорщини Каталіна Новак підтримала Україну і засудила російську агресію.
Як інформує Україна молода з посиланням на угорські ЗМІ, свою позицію щодо російсько-української війни пані Новак озвучила під час церемонії інавгурації у Будапешті в суботу.
Зокрема, нова президентка Угорщини назвала 10 пунктів, в яких викладена позиція щодо російського вторгнення та ставлення до України, під час своєї промови:
1. Ми засуджуємо путінську агресію, збройний напад на суверенну державу.
2. Ми назавжди скажемо "ні" всім зусиллям відновити Радянський Союз.
3. Ми, угорці, хочемо миру тут і в сусідніх країнах, ми хочемо миру, а не війни.
4. Ми вимагаємо розслідування та покарання військових злочинів.
5. Ми не нейтральні, ми на боці невинних жертв і правди. Ми виконуємо свої зобов’язання в рамках ЄС і НАТО, але якщо цього захочуть угорські інтереси, ми скажемо ні.
6. За жодних обставин ми не хочемо відмовлятися від свого суверенітету, за який неодноразово боролися, і постійно розвиваємо наші оборонні сили.
7. Ми підтримуємо вступ України до ЄС.
8. Ми готові жертвувати заради миру і не будемо перешкоджати допомозі наших союзників, але ми не погодимося на рішення, які потребують від угорців більше жертв, ніж шкода, яку вони завдають російському агресору.
9. Ми раді бути посередником між сторонами війни.
10. Ми наполягаємо на забезпеченні прав угорців, які проживають в Україні, як раніше, так і зараз.
Зауважимо, що 44-річна Новак стала першою жінкою-президентом Угорщини, а також наймолодшим президентом серед усіх країн Євросоюзу.
Пані Каталіна замінила на посаді Яноша Адера після завершення другого терміну.
Новак обіймала посаду заступника лідера "Фідес" Віктора Орбана і була міністром у справах сім'ї, яка відповідала за програму економічної підтримки середнього класу, включаючи субсидії на житло, державні кредити на житло та зниження податків.
Як повідомляла «УМ», днями стало відомо, що офіційний Будапешт не блокуватиме членство України в Європейському союзі, коли до цього дійде час.
Замість стабілізації оборони Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський почав наступ на команду DeepState. >>
Навіть зважаючи на демографічну катастрофу, виїзд мільйонів українців за кордон і потребу інтеграції нашої діаспори, прийняти легалізацію множинного громадянства, не можна було підтримувати цей законопроєкт у такому вигляді. >>
Рада Європейського Союзу в понеділок, 16 грудня, ухвалила 15-й пакет економічних та індивідуальних обмежувальних заходів проти Росії, у який увійшли 54 людини та 30 організацій. >>
Лідери чотирьох держав, на територіях яких була розміщена ядерна зброя — США, Великої Британії, РФ та України, — 5 грудня 1994 року в Будапешті підписали документ під назвою «Меморандум про гарантії безпеки у зв’язку з приєднанням України до Договору про нерозповсюдження ядерної зброї». >>
Третій тиждень протестів у Грузії. Перший осінній раунд протистояння почався в жовтні з недовіри до результатів виборів. >>
Ставити на голосування запит адміністрації 46 президена США Джо Байдена з додатковими 24 мільярдами на допомогу Україні - спікер Палати представників Майк Джонсон не буде. >>