Рамштайн під номером 25: подальший план та ключові здобутки
Минулого тижня відбулося 25-те засідання Контактної групи з оборони України. >>
Росія вдруге набиває собі гулі, адже подібний провальний сценарій був у Грозному.
На території України російська армія повторює не дуже втішний для них штурм Грозного.
Як інформує це заявив лідер «Національного Корпусу» і засновника «Азову» Андрій Білецький під час youtube-звернення.
Після суттєвих бойових втрат в Україні Росія потрапила у ситуацію «імперського перенапруження», вважає український військовий.
«По всім напрямках фронту спостерігається умовне затишшя і умовна зупинка просування росіян. На мою думку, це пов’язано з тим, що росіяни мають досвід новорічного штурму Грозного у 1994-1995 роках і з нього написали своєрідний мануал – настанови для дій. Однак проблема в тому, що росармія повторила не дуже втішний для них штурм Грозного, але вже в масштабах України», – наголосив український військовий.
Білецький пояснив, у чому був прорахунок росіян і чому сталося таке позорище для них під час штурму Грозного? Помилка була перш за все в тому, що військові рф замість військової операції вирішили провести поліцейсько-військову операцію. Тобто вони віддали перевагу поліцейсько-політичним мотивам над військовою доцільністю.
На думку Білецького, це полягало у тому, що замість того, аби поступово рухатися в місто, закріплюватися квартал за кварталом, контролювати логістичні шляхи, росіяни вирішили діяти “нахрапом”. Вони рушили в центр міста всією своєю армадою з 250 одиниць техніки і 5000 солдатів і зайняли пошту, президентський палац і заявили про повернення російської адміністрації до Чечні.
Очільник партії “Національний корпус” зауважує, що ключовим завданням, яке ставилося перед військовими – підняття російського прапора над палацом першого президента Чеченської Республіки Ічкерія Дудаєва. Однак це призвело до того, що російським військам, які зайшли, були перерізані логістичні та транспортні коридори. І більша частина військ не була приведена в бойовий порядок, після чого ті, які зайшли до міста, були знищені, – зазначив Білецький.
В Україні вийшло плюс-мінус так, як в Чечні. Але зараз росіяни стикаються з опором 40-ка мільйонного українського народу, а не мільйонного чеченського народу, каже Білецький. Росіяни не можуть захистити логістичні шляхи, не можуть забезпечити тилове забезпечення. Через це велику кількість техніки ворог кидає на полі бою. Також це спричинило дефіцит боєприпасів у росіян.
На думку Білецького, РФ ще має людський та технічний ресурс для продовження війни, проте режим Путіна не відступить, оскільки поразка в Україні означатиме поразку наявного в Росії режиму. РФ буде продовжувати змушувати Україну до капітуляції або буде намагатися знищити українську державність, каже лідер “Національного корпусу”. Він вважає, що для цього країні-окупанту знадобиться провести значну кількість дій. Так, наприклад, відомо про те, що в Росії починають розконсервацію старої техніки, яка зберігається на складах.
Лідер “Національного корпусу” додав. що та техніка, яку ворог використовуватиме надалі, буде гіршою за ту, яка є зараз. А військовослужбовці, яких РФ відправлятиме на війну зараз, будуть ще менш кваліфікованими за тих, які зараз воюють проти України.
Ворог може проводити атаки на 2-3 напрямках, замість 5-6 як планував від початку. Ці атаки будуть проводитися поетапно, а не одночасно.І це вже буде військова операція, оскільки ворог буде намагатися зосереджувати необхідні ресурси для кожного етапу атаки.
Для протидії цьому Білецький пропонує створити угруповання військ, яке буде складатися з 3-4 механізованих бригад, однієї танкової і бажано артилерійської, які зможуть контратакувати та вирішувати тактичні завдання на кожному з атакованих напрямків. Політик вважає, що таке угруповання військ має стати “пожежною командою”, яка має постійно перебувати у русі та перекидатися на напрямки, які перебувають під найбільшою загрозою. Андрій Білецький додає, що створити таке угруповання військ Україні буде складно через те, що в нашій країна є обмежена кількість військової техніки. Тому, каже він, доводиться сподіватися на підтримку західних союзників, які можуть постачати Україні озброєння.
Політик вважає, що варто перевести значну частину військових дій на логістичні шляхи, оскільки знищена цистерна з пальним може бути важливішою за знищений танк ворога. У росіян є кількісна перевага в техніці, проте це ж є і їх слабким місцем, оскільки чим більше техніки, тим більше має бути і палива та боєприпасів.
Як повідомляла УМ, солідний трофей учора зібрали українські військові після артилерійського обстрілу колони окупантів, що рухалася поблизу Ізюма. Йдеться про справні танки, БТРи і армійські автомобілі. Тепер ця зброя буде працювати на користь України,
Минулого тижня відбулося 25-те засідання Контактної групи з оборони України. >>
В оновленому рейтингу найсильніших армій світу Сили оборони України посіли лише 20-ту сходинку. >>
Винагорода знайшла своїх героїв! 20 «Mavic» 3T, як і обіцяв, будуть передані військовим, які взяли в полон найманців із Північної Кореї. >>
Зустріч новообраного президента США Дональда Трампа та Путіна може організувати Швейцарія, попри ордер на арешт останнього від Міжнародного кримінального суду. >>
Необхідні 25 тисяч підписів набрала петиція із закликом ввести санкції РНБО проти колишнього заступника голови адміністрації Януковича Андрія Портнова. >>
Федеральний канцлер Німеччини Олаф Шольц не дає згоди на новий великий пакет військової допомоги Україні, який пропонують МЗС та Міноборони. >>