Наступ на DeepState: Сирський хоче мобілізації команди, дискредитації та закриття проєкту - Безугла
Замість стабілізації оборони Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський почав наступ на команду DeepState. >>
Європейський суд з прав людини відхилив заяву російського уряду про застосування так званого "правила 39". (Фото European Court Of Human Rights)
Європейський суд з прав людини (ЄСПЛ) у Страсбурзі відхилив запит уряду Росії про застосування тимчасових заходів у рамках міждержавної скарги «РФ проти України».
Як повідомляє Україна молода, про таке рішення суду у Страсбурзі поінформував уповноважений уряду у справах ЄСПЛ, заступник міністра юстиції Іван Ліщина у соцмережах.
За його словами, Європейський суд з прав людини офіційно повідомив Україну про міждержавну скаргу, яка надійшла від РФ, а також повідомив, що відхилив заяву російського уряду про застосування так званого "правила 39".
Йдеться про тимчасові забезпечувальні заходи, які Москва просила накласти на Україну на час розгляду скарги.
"Вони, зокрема, просили, щоби Суд зобов’язав Україну припинити "дискримінацію" російськомовного населення, невідкладно зупинити дію норм законодавства, тобто щодо мови освіти, тобто скасувати ухвалене освітнє законодавство, а також хотіли відновлення мовлення російських медіа і доступу до заблокованих сайтів", - нагадав пан Ліщина.
Заступник міністра юстиції додав: "З кумедного: частину своєї заяви до ЄСПЛ про правило 39 росіяни подали англійською, але решту своєї скарги проти України надіслали до Страсбурга російською мовою.
Нагадаємо, що у скарзі проти України РФ також просила застосувати "39-те правило" щодо подачі води до Криму, зобов’язавши Україну відновити водопостачання.
Утім, в частині щодо правила 39 Росія отримала відмову в повному обсязі.
Як повідомляла «УМ», цього тижня Росія подала до Європейського суду з прав людини першу міждержавну скаргу проти України за 10 групами звинувачень, звинувачуючи Україну у загибелі мирних жителів у 2014 році, катастрофі MH17, обстрілі російських територій, дискримінації російськомовного населення.
В українському Мін'юсті тоді назвали російський позов "перемогою над здоровим глуздом".
Замість стабілізації оборони Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський почав наступ на команду DeepState. >>
Дональд Трамп заявив, що чекає на зустріч із правителем рф володимиром путіним, щоб закінчити війну в Україні. >>
Унаслідок вибуху в ранці 17 грудня в Москві загинули генерал-лейтенант Ігор Кіріллов та його помічник. Напередодні СБУ заочно повідомила генералу про підозру. >>
Рада Європейського Союзу в понеділок, 16 грудня, ухвалила 15-й пакет економічних та індивідуальних обмежувальних заходів проти Росії, у який увійшли 54 людини та 30 організацій. >>
До 15 років увʼязнення в Україні заочно засудили голову Держдуми рф Вʼячеслава Володіна. Його визнали винним у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України. >>
Лідери чотирьох держав, на територіях яких була розміщена ядерна зброя — США, Великої Британії, РФ та України, — 5 грудня 1994 року в Будапешті підписали документ під назвою «Меморандум про гарантії безпеки у зв’язку з приєднанням України до Договору про нерозповсюдження ядерної зброї». >>