Рамштайн під номером 25: подальший план та ключові здобутки
Минулого тижня відбулося 25-те засідання Контактної групи з оборони України. >>
Київський безпековий форум.
Тимчасово повірена у справах США в Україні Крістіна Квін вважає, що найбільше розвитку України заважають російська агресія на сході та корупція.
Як повідомляє Україна молода, про це пані Квін презентуючи «12 пунктів стратегічного партнерства між США та Україною» на Київському безпековому форумі у середу.
Дипломатка зазначила, що Україна залишатиметься для США одним з найближчих партнерів і друзів і може розраховувати на підтримку у таких пріоритетних питаннях, як врегулювання конфлікту на сході України та боротьба з корупцією, яка є значною перешкодою для всебічного економічного зростання і євроатлантичної інтеграції України.
На її думку, президент Володимир Зеленський, намагаючись знайти вирішення цих двох пріоритетних питань, зіткнувся з викликами.
"Я думаю, ми усі можемо визнати це: у процесі мирного врегулювання, спроби України пожвавити переговори були в основному заблоковані російською непоступливістю, а щодо боротьби з корупцією - ми стали свідками наполегливої протидії з боку впливових монопольних кіл, які прагнуть підірвати незалежність та ефективність антикорупційної інфраструктури України, намагаючись уникнути відповідальності за свою корупційну поведінку. Ці монопольні кола також проводять широку кампанію дезінформації в Україні, спрямовану на дискредитацію порядку реформ в Україні та її курсу на Захід", - наголосила Квін.
Втім, на її думку, додає надії прогрес із деякими ключовими реформами, як очікуваний запуск ринку землі, ухвалення проєкту про реформу СБУ у першому читанні.
"Нещодавно президент зобов'язався проводити комплексну судову реформу, що є дуже необхідним кроком для зменшення корупції в Україні", - додала вона.
Крістіна Квін зазначила, що США продовжать допомагати Україні зміцнювати незалежні інституції, "починаючи від Нацбанку й антикорупційних органів і закінчуючи судовою системою", тому що їхня роль є ключовою у боротьбі із впливом зацікавлених осіб.
Як повідомляла "УМ", американські експерти підготували для адміністрації президента США Джо Байдена аналітичну записку, в якій пропонують стратегію щодо подальшої співпраці з Україною.
Минулого тижня відбулося 25-те засідання Контактної групи з оборони України. >>
Історія — жорна. Величезні, кам’яні. Час у них стирається і сиплеться вже іншим матеріалом. >>
Президент США Джо Байден виступив із прощальною зовнішньополітичною промовою, де підсумував свою роботу за чотири роки на президентській посаді, зокрема йшлося й про Україну. >>
В оновленому рейтингу найсильніших армій світу Сили оборони України посіли лише 20-ту сходинку. >>
Зустріч новообраного президента США Дональда Трампа та Путіна може організувати Швейцарія, попри ордер на арешт останнього від Міжнародного кримінального суду. >>
Необхідні 25 тисяч підписів набрала петиція із закликом ввести санкції РНБО проти колишнього заступника голови адміністрації Януковича Андрія Портнова. >>