Зе-стратегія воєнних помилок: ризики і загрози, з якими Україна почала 2025 рік
З чим, окрім інавгурації президента США Дональда Трампа, почали ми новий рік? >>
Сергій Верланов вважає рішення про своє звільнення політичним. (Фото з ФБ-сторінки Сергія Верланова)
Звільнений урядом з посади голови Державної податкової служби Сергій Верланов заявив, що рішення про його звільнення є політичним рішенням окремих урядовців.
За його словами, з ним не проводили жодних консультацій перед звільненням, тобто усе відбулося кулуарно.
Як інформує «Україна молода», про це Верланов зазначив під час свого виступу в ефірі "свободи слова Савіка Шустера" у п’ятницю.
"Міністр фінансів, не проводячи жодних консультацій зі мною, як з головою Державної податкової служби, подав документи. Кабінет Міністрів прийняв рішення, тому, я вважаю, що, звичайно, воно є політичним, тому що в його основу не покладені факти чи якісь інші документи, викривальні плівки чи доведені в суді звинувачення", - сказав пан Верланов.
При цьому, він висловив готовність співпрацювати з новоствореною парламентською ТСК щодо перевірки інформації ексміністра фінансів Ігоря Уманського щодо корупції. На його думку, детальна перевірка усіх наведених Уманським фактів, доведе, що вони є безпідставними.
"Цей майданчик (ТСК-ред.) дасть змогу нам усім сказати по тим фактам, про які говорив ексміністр Уманський. Там нема ніяких фактів. Є роздруківки якісь А4, які , фактично, говорять про те, що хтось щось там недоплачує. Я абсолютно переконаний, що ми на ТСК у наступні шість місяців розкладемо це на атоми і в кінці поставимо крапку в цій справі", - зазначив пан Верланов.
Як повідомляла «УМ», під час засідання Кабміну у п'ятницю ввечері уряд звільнив голову Державної податкової служби Сергія Верланова. Також було звільнено з посади голови Державної митної служби Максима Нефьодова.
У парламенті створили ТСК з питань розслідування оприлюднених у ЗМІ фактів можливих корупційних дій посадових осіб органів державної влади, які призвели до значних втрат дохідної частини держбюджету.
Йдеться про оприлюднену у ЗМІ інформацію колишнього міністра фінансів Ігоря Уманського щодо корупційних дій посадових осіб органів державної влади, зокрема Державної фіскальної служби, Державної податкової служби та Державної митної служби, які нібито призвели до недоотримання доходів державного бюджету України в особливо великих розмірах.
З чим, окрім інавгурації президента США Дональда Трампа, почали ми новий рік? >>
Америка вступає в нові часи. Якими вони будуть — не знає ніхто. >>
Фронт тріщить, кришиться, прогризається інтенсивними бойовими атаками, штурмами росіян. >>
Цікаво, чи багато знайдеться людей, які назвуть хоча б одного військового радника, тим більше гідного професіонала, біля президента Володимира Зеленського? >>
"Ми хочемо бути готовими не пізніше кінця 2025 року до вступу в ЄС, до ЄС", – зазначив глава уряду. >>
Рада підтримала відставку Дмитра Кулеби з посади міністра закордонних справ та Ірини Верещук з посади віцепрем'єрки — міністерки з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій. >>