Ще один: підозру в держзраді оголошено нардепу Шевченку
Про підозру у державній зраді правоохоронці оголосили народному депутату України Євгенію Шевченку. >>
Юрій Лценко під час інтерв'ю центральним телеканалам.
Генеральний прокурор України Юрій Луценко і директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник прийшли до єдиної думки, що публічне зведення рахунків є помилкою.
Про це Луценко розповів в інтерв'ю українським телеканалам, показаному в ніч на середу.
"Ми зустрілися з паном Ситником буквально днями, після його повернення з США. Ми обговорили ситуацію і спільно прийшли до того, що було помилкою публічно зводити рахунки. Заяви НАБУ, що їм перешкоджають, інші речі, в тому числі, з мого боку ", - сказав Генпрокурор.
Луценко нагадав, що направив до Верховної Ради пропозиції щодо змін до законів, які, на його думку, є "неадекватними".
"Наприклад, набір нелегальних агентів на відкритих конкурсах. Але це закон, і якщо він неправильний, то його змінюють, а не порушують", - вказав він.
Серед іншого Генпрокурор наголосив, що власники тих рахунків, на які виводилися кошти з ПриватБанку і які, за попередньою інформацією, були знайдені детективним агентством Kroll і іншими структурами, обов'язково отримають підозри незалежно від їх прізвищ.
"Нагадаю, мова йде про 180 млрд грн ймовірних коштів, які були виведені з банку, і до сьогоднішнього дня ні ПриватБанк, ні Нацбанк, ні слідство не встановили, де знаходяться ці кошти, через довгі процедури міжнародних запитів. Kroll і інші іноземні партнери зробили це набагато швидше", - сказав пан Луценко.
Генпрокурор зазначив, що з нетерпінням очікує офіційний звіт Нацбанку перед слідством, і після цього, на його думку, буде "короткий шлях до підозр".
"Хто б не був власником, бенефіціаром цих рахунків - він отримає підозру. Можу чітко про це сказати. Чиє б прізвище там не стояло", - заявив керівник ГПУ, якому закидають таємні домовленості з мільярдером Ігорем Коломойським.
Утім, Луценко підкреслив, що на посаді Генпрокурора не раз доводив, що для нього навіть "прізвища його колишніх товаришів не є принциповими".
Нагадаємо, активи екс-власників банку Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова на 2,5 мільярда доларів заарештують по всьому світу.
Як повідомляла «УМ», конфлікт між СБУ і ГПУ з одного боку та НАБУ і САП – з іншого розгорівся під час спроби останніх викрити в корупції першого заступника голови Державної міграційної служби Діну Пімахову.
Генпрокурор Юрій Луценко назвав методи НАБУ неприпустимими, детективів НАБУ обраними без конкурсу, а техніку, яку вони використовують, – незаконною.
У свою чергу глава НАБУ Артем Ситник слова Луценка спростував. Також із заявою з цього приводу виступило американське ФБР.
Про підозру у державній зраді правоохоронці оголосили народному депутату України Євгенію Шевченку. >>
Народного депутата Андрія Одарченка 14 листопада ВАКС визнав винним у спробі підкупити за біткоїни ексголову Держагентства з відновлення Мустафу Найєма. >>
Раніше переобратися після паузи в один термін вдавалося лише одному президенту США — це був Гровер Клівленд (президент у 1885−1889 та 1893 -1897 роках). >>
За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Офісу Генпрокурора народного депутата України VI скликання від «Партії регіонів» та колишніх начальника міліції громадської безпеки і заступника командира київського «Беркуту» засуджено до 5 років позбавлення волі. >>
Указ про звільнення Андрія Костіна з посади генпрокурора 31 жовтня підписав Президент України Володимир Зеленський. >>
У понеділок, 28 жовтня, увечері тисячі людей зібрались під парламентом Грузії у Тбілісі на акцію протесту проти оголошених результатів парламентських виборів. Учасники протесту перекрили прилеглий проспект Руставелі. >>