Зеленський представив у Раді План стійкості
У Верховній Раді, 19 листопада, Президент Володимир Зеленський представив внутрішній План стійкості України, який складається з десяти пунктів. >>
Олександр Єфремов не зміг вилетіти до Відня.
Колишній керівник фракції Партії регіонів, скандально відомий Олександр Єфремов затриманий правоохоронцями в аеропорту «Бориспіль» під час спроби вилетіти до Австрії у суботу вранці.
Про це повідомив Генпрокурор Юрій Луценко у Facebook.
«За підозрою в посяганні на територіальну цілісність і недоторканість України затримано екс-керівника фракції ПР громадянина О. Єфремова», - написав Юрій Луценко.
Подробиці затримання Єфремова повідомила у Facebookречник Генпрокурора Лариса Сарган.
«В аеропорту Бориспіль з квитком на Відень затриманий колишній керівник фракції ПР Олександр Єфремов. Саме у Відні знаходиться син одіозного регіонала», - написала пані Сарган.
Екс-депутат, опонент Єфремова Володимир Ландік припустив в ефірі телеканалу "112 Україна", що той намагався втекти з України, оскільки розумів, що йому загрожує арешт.
Пізніше партія «Опозиційний блок» висловила протест у зв'язку з повторним затриманням Єфремова.
«Не дивлячись на те, що Єфремов не є членом партії «Опозиційний блок», ми готові надати йому... всіляку допомогу. Ми звертаємося до президента України, як до гаранта Конституції - хоча розуміємо марність цього звернення. Ми звертаємося до світової спільноти - до дипломатичних місій, до журналістів, правозахисників, політиків, до інститутів, покликаним захищати демократію і справедливість», - йдеться у заяві «Опоблоку», оприлюдненій у суботу.
Нагадаємо, що скандально відомий «регіонал» Олександр Єфремов вперше був затриманий у лютому 2015 року. Проти екс-депутата було відкрито низку кримінальних проваджень. Утім, Єфремов звільнився з-під арешту завдяки внесенню застави.
У березні 2016 року Генпрокуратура закрила кримінальне провадження щодо Єфремова за фактом розпалювання ворожнечі, а суд виніс рішення про повернення йому застави у сумі 60,9 тис. гривень.
У травні Єфремов заявив про повернення йому закордонного паспорта і зняття електронного браслета стеження.
Водночас, пану Єфремову інкримінують підозру і обвинувачення у двох інших кримінальних провадженнях: заволодіння державними грошовими коштами (за заявою Центру протидії корупції щодо тиску на службових осіб ДП «Луганськвугілля», що спричинило тяжкі наслідки інтересам держави), а також те, що очолюючи фракцію ПР Єфремов з кількома іншими депутатами організував фальсифікацію голосування за «диктаторські закони» 16 січня 2014 року.
10 серпня 2016 року Солом'янський райсуд Києва мав продовжити розгляд справи проти Єфремова, а також екс-«регіонала» Олександра Стояна та екс-депутата від КПУ Сергія Гордієнка. Усіх трьох звинувачують у сприянні прийняттю «диктаторських законів» 16 січня 2014 року.
У Верховній Раді, 19 листопада, Президент Володимир Зеленський представив внутрішній План стійкості України, який складається з десяти пунктів. >>
Про підозру у державній зраді правоохоронці оголосили народному депутату України Євгенію Шевченку. >>
Народного депутата Андрія Одарченка 14 листопада ВАКС визнав винним у спробі підкупити за біткоїни ексголову Держагентства з відновлення Мустафу Найєма. >>
За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Офісу Генпрокурора народного депутата України VI скликання від «Партії регіонів» та колишніх начальника міліції громадської безпеки і заступника командира київського «Беркуту» засуджено до 5 років позбавлення волі. >>
Указ про звільнення Андрія Костіна з посади генпрокурора 31 жовтня підписав Президент України Володимир Зеленський. >>
Систему зміни управління ЗСУ найближчим часом на зустрічі із міністром оборони Рустемом Умєровим обговорить Комітет Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки. >>