Фільми восьмого «Київського тижня критики» — про країну, яка не здається
Міжнародний фестиваль «Київський тиждень критики» — восьмий — традиційно у столиці відбувся в кінотеатрі «Жовтень». >>
Юний орел черговий раз оголосив про те, що залишає пост ректора КНУКІМ (Фото з відкритих джерел)
Ректор Київського національного університету культури і мистецтва Михайло Поплавський напередодні ювілейної дати – 30 років, з моменту, як він очолив КНУКіМ, оголосив, що йде з посади.
Як інформує Україна молода, про це він повідомив в Instagram.
Поплавський каже, що хоче передати повноваження молодому наступнику, а сам готовий бути головою Вченої ради і допомагати.
«21 квітня – 30 років, як я очолюю легендарний Університет культури! Головне для кожного артиста: своєчасно піти зі сцени під оплески! Я хочу передати повноваження молодому ректору і бути головою Вченої ради, допомагати»,– написав Поплавський.
«Завжди має бути межа і почуття міри. Університет майбутнього – це моя мрія, яку ми реалізовуємо разом з командою. Я бажаю кожному пройти свій український шлях. Власним прикладом доводжу, що в житті немає нічого неможливого!»– додав співочий ректор.
Нагадаємо, Михайло Поплавський очолив Університет культури у 1993 році. Також він почав створювати пісні, заснувавши проєкт "Співаючий ректор", і вести Тік -Ток.
Нещодавно Поплавський втрапив у сексистський скандал під час зустрічі з абітурієнтами, образивши дівчину. Також він заявив, що 80% студенток – "тьолки".
Поплавський казав, що планує завершити кар´єру ректора ще з 2020 року. У 2021 році він також висловив такий намір у шоу «Світське життя» відсвяткувавши 28-річчя на посаді.
Як повідомляла УМ, співаючий ректор Київського національного університету культури і мистецтв ще у 2019 році оголосив про завершення кар´єри ректора.
Міжнародний фестиваль «Київський тиждень критики» — восьмий — традиційно у столиці відбувся в кінотеатрі «Жовтень». >>
У Києві до 3 листопада проходить 9-денний легендарний Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість», історія якого почалася в 1970 році. >>
Фентезійних творів нині з’являється стільки, що встежити за всіма майже нереально. >>
У Києві є (був) кінотеатр, якому в цьому році виповнилося 113 років. >>
В Україні 29 жовтня - день пам'яті Павла Глазового, улюбленого багатьма поколіннями відомого українського поета-гумориста і сатирика, лауреата премії імені Остапа Вишні, першого лауреата премії імені Петра Сагайдачного (1922-2004). >>
«Ой зійшла зоря вечеровая, над Почаївом стала», Козацька колискова, Кант про Святого Георгія, музичні оповіді про Довбуша, Марусю Богуславку, смерть Петлюри і навіть про московського дурня — це лише кілька з понад 90 пісень про українське минуле >>