Киш, кешбек! Кого насправді підтримують Зе-програми з роздачі грошей
15 провідних аналітичних центрів, що спеціалізуються на економічний політиці, вийшли 7 травня із заявою щодо неефективності низки урядових програм. >>
Прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо оголошує про нову допомогу Україні.
Канада надасть Україні чергову військову допомогу - бойові машини піхоти, системи посадки та авіаційних тренажерів для F-16, а також першу частину допомоги, яка фінансується із заморожених російський активів.
Як інформує УМ, про це прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо сказав 24 лютого під час виступу на саміті «Підтримуй Україну».
«Я оголошую, що Канада надасть Україні ще 25 бойових машин піхоти LAV III. Ми передамо 2 броньовані машини бойової підтримки, на яких українські військові незабаром пройдуть підготовку в Німеччині.
Ми також надамо системи посадки літаків F-16, а також 4 авіаційні тренажери для F-16 – вони будуть передані у найближчі місяці. Це на додачу до мільйонів боєприпасів, військового спорядження та аптечок першої допомоги», - сказав Трюдо.
Він додав, що Канада також передасть Україні першу частину допомоги, яка фінансується за рахунок надходжень від заморожених російських активів разом із наданням гранту на допомогу в підтримці енергетичної безпеки після атак Росії на українську енергетичну інфраструктуру.
Нагадаємо, що раніше Канада заявляла, що надасть Україні 5 млрд канадських дол (3,7 млрд дол США) у межах фінансової підтримки G7.
Додамо, що Президент Європейської ради Антоніу Кошта та президентка Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн прибули до Києва вранці 24 лютого - в третю річницю повномасштабного вторгнення росії.
Як повідомляла УМ, до Києва також прибули лідери країн Балтії, Європи та Канади, колишній премʼєр-міністр Великої Британії Борис Джонсон.
15 провідних аналітичних центрів, що спеціалізуються на економічний політиці, вийшли 7 травня із заявою щодо неефективності низки урядових програм. >>
Податковий комітет рекомендував законопроєкт №15112 до голосування за основу. Після розгляду у Раді наслідки можуть бути катастрофічними не лише для виробників дронів, але й для забезпечення захисників. >>
Захоплені угорськими спецслужбами в березні цього року кошти та цінності Ощадбанку – Угорщина повернула Україні. >>
Багатонаціональну коаліцію у сфері оборонного забезпечення CORPUS для кращої координації закупівельних агенцій створили Україна, Італія, Фінляндія, Норвегія, Швеція та Велика Британія. >>
Мобільні тренажери винищувачів F-16, які мають пришвидшити підготовку пілотів, підвищити ефективність перехоплення повітряних цілей і посилити захист неба нарешті отримала Україна. >>
У 2025 році Україна випередила Саудівську Аравію й посіла сьоме місце у світі за обсягом витрат на оборону. >>