Щоб всі так жили: хто-хто з пенсіонерів отримує понад 23 тисячі гривень?
Зважаючи на те, що пенсійна система має забезпечити виплату пенсій усім без винятку українцям в умовах дуже обмеженого через війну фінансового ресурсу >>
Українська делегація на чолі з міністром Галущенком провела зустріч з керівництвом JICA. (Фото Міненерго)
Агентство міжнародного співробітництва Японії передасть Україні понад 100 потужних генераторів загальною потужністю понад 130 МВт.
Це стало результатом домовленостей міністра енергетики Германа Галущенка з керівництвом Агентства під час візиту до Японії.
Як інформує Україна молода, про це повідомляє Міністерство енергетики України в суботу.
Зазначається, під час візиту до Японії українська делегація на чолі з міністром енергетики Германом Галущенком провела зустріч з керівництвом Агентства міжнародного співробітництва Японії (JICA).
Міністр подякував Японії і безпосередньо JICA за фінансову та технічну допомогу українському енергосектору, зокрема надані газові турбіни та трансформатори. Він наголосив, що японська сторона є одним з лідерів у наданні допомоги в цьому напрямку.
Очільник Міненерго поінформував японську сторону про стан української енергосистеми після останніх російських масованих атак, а також ознайомив із потребами енергосектору.
"Ключові завдання - це максимально швидко до зими збільшити потужності генерації і замінити пошкоджені автотрансформатори, щоб забезпечити стабільність передачі електроенергії. Найшвидший спосіб наростити генерацію – це газотурбінні і газопоршневі установки. Важливим є також забезпечення мобільними генераторними установками великої потужності", - зазначив пан Галущенко.
Також зазначається, що в лютому 2024 року JICA і Уряд України підписали угоду про надання грантової допомоги в розмірі до 15,8 млн японських ієн для Програми екстреного відновлення (Фаза 3). Угоди про грантову допомогу для першої та другої фаз цієї програми було підписано навесні 2023 року (22,44 млн ієн і 53,072 млн ієн відповідно).
"Для потреб нашого енергосектору з Японії, зокрема, вже було передано автотрансформатори, газові турбіни, захисні споруди, генератори, великі трансформаторні підстанції та енергетичне обладнання для відновлення зруйнованих об'єктів електроенергетики, автомобільне обладнання, кабелі, зварювальні апарати, акумулятори, трансформатори різних типів, опори, комплектні трансформаторні підстанції.
Окрім цього, Японія надала обладнання для ліквідації наслідків повені, спричиненої підривом греблі Каховської ГЕС", - додали у Міненерго.
Як повідомляла «УМ», раніше міністр енергетики Герман Галущенко прогнозував, що росія продовжить атакувати енергетичні об’єкти України. Проте запевнив, що блекауту вдасться уникнути.
Зважаючи на те, що пенсійна система має забезпечити виплату пенсій усім без винятку українцям в умовах дуже обмеженого через війну фінансового ресурсу >>
Служба безпеки викрила менеджмент українського холдингу та їхніх спільників, які допомагали рф обходити санкції на експорт енергоносіїв. >>
Про це пишуть у грудневому номері The Economist. Фінансові підсумки 2024 року досить цікаві. >>
Запровадити додаткові санкції проти росії та скоротити її доходи для війни в Україні – планують США. Метою стануть танкери, що перевозять російську нафту. >>
Транспортування російського природного газу територією України таки зупинили в інтересах національної безпеки рівно о 7:00 ранку 1 січня 2025 року. >>
Крім військової допомоги, Сполучені Штати Америки також направили Україні $3,4 мільярда додаткової прямої бюджетної підтримки. >>