Експосадовець Мінооборони «скосив» штрафні санкції бізнесмену Гринкевичу на десятки мільйонів
Ексдиректору одного з департаментів Міністерства оборони України повідомлено про підозру у зловживанні службовим становищем. >>
Костянтин Жеваго затриманий органами правопорядку Франції на віп—курорті Куршевель (Фото з відкритих джерел)
Радник з комунікацій ДБР Тетяна Сап'ян завила, що колишній народний депутат та бізнесмен Костянтин Жеваго був затриманий на гірськолижному курорті Куршевель у Франції за запитом Державного бюро розслідувань.
Як інформує Україна молода, про це повідомляє пресслужба ДБР.
«На сьогоднішій день за запитом слідчих ДБР вдалося у Куршевелі затримати Костянтина Жеваго. Ви знаєте, що він є фігурантом кількох кримінальних проваджень ДБР. І зараз готуються документи до екстрадиції»,—зазна тла Сап‘ян.
Як відомо, Жеваго затримали представники кримінальної поліції Франції 27 грудня в одному з готелів Куршевелю.
У бюро зазначили, що екснардеп намагався оскаржити правомірність затримання, але врешті погодився піти разом з представниками компетентних органів Франції.
28 грудня заплановане обрання екстрадиційного арешту Жеваго у суді міста Шамбері.
ДБР уже готує необхідний пакет документів для його екстрадиції в Україну.
Повідомляється, що на виконання ухвали суду про тримання Жеваго під вартою слідчі ДБР підготували клопотання про взяття під варту до одержання вимоги про екстрадицію екснардепа до 38 країн.
Робота з правоохоронцями різних країн тривала кілька місяців.
27 вересня 2019 року Жеваго повідомили про підозру у рамках розслідування кримінального провадження про розтрату $113 млн коштів банку "Фінанси та кредит". Також підозри оголосили низці топменеджерів банку.
Керівництво банку підозрюють в організації механізму розтрати 113 млн доларів, який завдав шкоди інтересам держави та вкладників банку.
На сьогодні накладено арешт на майно підозрюваного олігарха, а також пов’язаних з ним юридичних осіб. Зокрема, арештовані акції його підприємств на сотні мільйонів гривень, корпоративні права товариств, 26 об’єктів нерухомості.
Також накладено арешт на майно інших юридичних осіб, які пов’язані з колишнім нардепом. Серед іншого, це 14 майнових комплексів, 21 частина майнових комплексів, 30 нежитлових приміщень, 10 квартир.
У жовтні 2020 року арештовані активи вартістю понад 300 млн гривень були передані до Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами.
9 жовтня 2019 року повідомлялося, що Жеваго оголосили в розшук по Украіні.
А в липні 2021 року ДБР повідомило, що Жеваго оголосив у міжнародний розшук Інтерпол.
25 листопада джерела УП повідомили, що слідчі ДБР проводять обшуки на підприємствах, пов’язаних з колишнім народним депутатом Костянтином Жеваго.
Як повідомляла УМ, у власність держави переходять стратегічно важливі підприємства, пов'язані з Костянтином Жеваго, Ігорем Коломойським, Вячеславом Богуслаєвим та Костянтином Григоришиним. Йдеться про «Укрнафту», «Мотор Січ» та інші підприємства.
Ексдиректору одного з департаментів Міністерства оборони України повідомлено про підозру у зловживанні службовим становищем. >>
Франція вже найближчими тижнями поставить в Україну свої дрони-камікадзе - це перша подібна розробка Парижу. >>
Франція обіцяє в перші місяці наступного року передати Україні винищувачі Mirage2000. >>
Один з найбільших виробників вина у світі – Франція, отримала від Євросоюзу €120 мільйонів, щоб викорчувати частину виноградників — глобальний попит на вино падає, а його виробництво торік сягнуло 60-річного мінімуму. >>
Від франко-німецької оборонної групи KNDS Україна отримає 12 самохідних артилерійських установок Caesar. Відповідний контракт було укладено напередодні на полях промислового форуму в Києві. >>
Міністерство оборони України придбало у французької групи Thales вже другу комплексну систему протиповітряної оборони. Вартість цієї покупки не уточнюється. >>