Вартість російської нафти сорту Urals в Північно-Західній Європі опустилася до мінімального рівня з березня 1999 року - 13 доларів за барель. В останньому (від 31 березня - ред.) звіті агенції Argus Media вказано, що знижка на Urals залишилася на рівні 4,75 долара на барель - максимальне значення дисконту з червня 2008 року.
Втім, як повідомив сайт Finanz.ru, сьогодні ф'ючерси на Brent на біржі ICE почали повільно зростати, бо трейдерів підбадьорила новина про можливу співпрацю Росії і США в стабілізації ринків. Цьому слуху сприяла телефонна розмова Трампа з Путіним.
«Учасники ринку не вікидають можливості досить тривалого періоду збереження низьких цін на нафту через скорочення нафтопереробки. Попит на чимало нафтопродуктів у світі різко зменшився внаслідок значного зниження світової економічної активності через пандемію коронавірусу. Закінчення терміну дії угоди ОПЕК + погіршило ситуацію і призвело до збільшення пропозиції сировини на світовому ринку », - йдеться менше з тим у щоденному звіті Argus Media.
Фактично ж 31 березня вартість ф'ючерсу на нафту марки Brent з поставкою в червні 2020 року на біржі ICE в Лондоні виросла в середньому на 1,6% - до 26,85 долара за барель. Вартість марки WTI зросла на 5,4% - до 21,18 долара за барель.
Напередодні ціна нафти Brent опускалася до рівня березня 2002 року - до 21,76 долара за барель.