Григоришин зі спільниками «вивів» з енергокомпаній 68 млн грн, фото
Масштабну схему розкрадання коштів в енергетичних компаніях України, які підконтрольні одному із підсанкційних бізнесменів, викрили Служба безпеки та БЕБ >>
У Києві різко зростає вартість проїзду
Із липня у громадському комунальному транспорті та із 15 липня в метро у Києві вартість проїзду зросте удвічі - до 8 гривень.
"Із 14 липня встановлюється новий тариф на проїзд у міському транспорті столиці. Пасажири, котрі користуються проїзними квитками на місяць та безконтактними картками, при їх поповненні сплачуватимуть за одну поїздку від 6,3 гривень, разова поїздка коштуватиме 8 гривень, – повідомив заступник голови КМДА Дмитро Давтян під час брифінгу.
За словами чиновника, влада встановлює максимально низьку ціну у 6 гривень 30 копійок для киян, інші пасажири, які користуються комунальним транспортом вряди-годи, не матимуть знижок.
При цьому чиновник не зазначив, чи встигнуть за два місяці обладнати всі автобуси, тролейбуси, трамваї та фунікулер засобами для зчитування електронних карток.
Дмитро Давтян наголосив, що наразі економічно обґрунтований тариф на перевезення одного пасажира, що враховує всі видатки, становить у метро – 8,27 грн, у наземному транспорті – 8,77 грн.
Здорожчання вартості проїзду вдвічі очікує і на пасажирів метрополітену.
Таку інформацію "Українській правді" підтвердила прес-секретар київського метрополітену Наталка Макогон.
"Вартість проїзду в метро буде коштувати 8 гривень, але при поповненні картки метро на 50 поїздок – одна поїздка коштуватиме – 6,5 гривень", - повідомила Макогон.
Речниця підприємства повідомила, що рішення про збільшення вартості проїзду вступить в силу з 15 липня цього року.
Пільги на проїзд у метро обіцяють зберегти.
Експерти прогнозують, що після зростання вартості проїзду в комунальному транспорті, зросте і ціна за проїзд у маршрутках, адже наразі проїзд більшості з них коштує 6-7 гривень.
Масштабну схему розкрадання коштів в енергетичних компаніях України, які підконтрольні одному із підсанкційних бізнесменів, викрили Служба безпеки та БЕБ >>
Слідчі викрили ще одну схему розкрадання коштів державного підприємства. Фігуранти привласнили понад 50 млн грн, які виділялися на проведення відновлювальних робіт Трипільської ТЕС. >>
Командувача логістики Командування Повітряних Сил ЗСУ полковника та начальника Управління СБУ Житомирської області викрили на хабарі у $320 тис. >>
У країнах Європи агенти російських спецслужб активно скуповують нерухомість поблизу військових і стратегічних обʼєктів – їх росія може використовувати для шпигунства і підготовки диверсій. >>
Кримінальне провадження Офіс генпрокурора зареєстрував за фактом внесення недостовірних відомостей до щорічної декларації тимчасово виконувача обов'язків Державної екологічної інспекції України Олександра Субботенка. >>
Рішення про запровадження щорічної премії уряду для працівників енергетичної галузі ухвалив Кабінет міністрів України. >>