Посадовці українського холдингу допомагали рф обходити санкції за допомогою «тіньового флоту», фото
Служба безпеки викрила менеджмент українського холдингу та їхніх спільників, які допомагали рф обходити санкції на експорт енергоносіїв. >>
Прем'єр Володимир Гройсман заявив, що українська сторона вживає всі можливі заходи для того, щоб чотири турбіни німецької компанії "Siemens", які були обманним шляхом завезені Росією до окупованого Криму, ніколи не працювали на півострові.
Про це Гройсман сказав у Верховній Раді під час години запитань до уряду в п’ятницю.
Перед цим депутат Рефат Чубаров запитав, що уряд робить для того, щоб унеможливити роботу німецьких турбін на території окупованого півострову.
"Ми вживаємо дії по всіх напрямках, дипломатичних і інших каналах, для того, щоб блокувати їх роботу і вимагати реакції для введення додаткових санкцій до країни-агресора", - сказав Гройсман.
За його словами, скандал, який відбувається наразі довкола цих турбін, підтверджує те, що санкційна політика по відношенню до Росії діє.
У свою чергу міністр закордонних справ Павло Клімкін додав, що неодноразово звертався з цього приводу до керівництва німецького уряду, Європейського Союзу та безпосередньо до "Siemens".
"Я зустрічався з керівництвом "Siemens" і ми скоординовано намагалися перебити це шляхом подачі відповідних судових позовів і зараз продовжуються судові розгляди щоб турбіни, які були завезені до окупованого Криму обманним шляхом не працювали там", - сказав міністр.
За його словами, він отримав від керівництва "Siemens" та від німецького уряду обіцянки, що вони готові діяти і політичним, і судовим шляхом, щоб цьому запобігти.
Раніше дев'ятий арбітражний апеляційний суд визнав законною відмову суду нижчої інстанції прийняти забезпечувальні заходи за позовом російської "дочки" німецького концерну Siemens до структур "Ростех" з приводу поставки турбін для споруджуваних в Криму електростанцій.
Як повідомляла «УМ», в липні 2017 року Siemens подав позови проти причетних до постачання його турбін в окупований Крим. У німецькому концерні стверджують, що отримали з надійних джерел інформацію про те, що принаймні дві з чотирьох газотурбінних установок, які були поставлені для проекту в Тамані, опинилися в Криму. Як заявляє Siemens, такий розвиток подій є явним порушення контрактів, що забороняють клієнту постачати обладнання на півострів.
Раніше Росія доставила на окупований півострів чотири турбіни виробництва німецького концерну Siemens в обхід санкцій ЄС. 4 серпня 2017 року Євросоюз розширив санкції проти Росії через постачання турбін Siemens до анексованого Криму.
Служба безпеки викрила менеджмент українського холдингу та їхніх спільників, які допомагали рф обходити санкції на експорт енергоносіїв. >>
Запровадити додаткові санкції проти росії та скоротити її доходи для війни в Україні – планують США. Метою стануть танкери, що перевозять російську нафту. >>
Транспортування російського природного газу територією України таки зупинили в інтересах національної безпеки рівно о 7:00 ранку 1 січня 2025 року. >>
Вперше Україна отримала скраплений природний газ зі США - постачання відбувалось через Грецію. >>
Безжально розкритикував українську владу за відмову продовжувати транзит російського газу після 2024 року словацький премʼєр-міністр Роберт Фіцота та пообіцяв розглянути заходи у відповідь. >>
Касаційну скаргу росії суд у Нідерландах відхилив, підтвердивши рішення Гаазького арбітражу про виплату компенсації "Нафтогазу" за привласнені активи в окупованому Криму. >>