Британські безпілотники Україна використовує для «глибоких ударів» по території рф
Україна впродовж останніх шести місяців почала застосовувати британські безпілотники для далекобійних ударів по території росії. >>
Так будувалася російська залізнична ділянка Журавка - Міллерово.
Росія ввела в експлуатацію залізницю, яка побудована в Ростовській та Воронезькій області в обхід території України.
Про це повідомляють російські ЗМІ у понеділок.
"Робочий рух на ділянці Журавка - Міллерово відкрито. Таким чином, можна сказати, що почалася експлуатація цієї двоколійної електрифікованої залізниці, яка будувалася в обхід сусідньої України", - сказав співрозмовник агентства «Інтерфакс».
За його словами, "інтенсифікація руху на гілці буде наростати, відповідні плани реалізуються міністерством транспорту, Російською залізницею, іншими профільними структурами".
Рішення про будівництво залізничного обходу сусідньої держави для поїздів, що прямують з центральних районів країни в південні регіони, було прийнято РФ у 2015 році.
У свою чергу міністр транспорту Росії Максим Соколов заявив, що ділянка Журавка - Міллерово забезпечить Росії незалежність від проходження кордону сусідньої України.
Рішення про будівництво залізничного обходу України для поїздів, що прямують з центральних районів країни в південні регіони, було прийнято Росією на початку 2015 року.
21 вересня 2015 року прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв підписав розпорядження про будівництво залізниці в обхід Луганській області України на ділянці Журавка - Міллерово.
Міністр оборони Росії Сергій Шойгу заявляв, що залізниця в обхід України буде побудована до вересня 2017 року.
Україна впродовж останніх шести місяців почала застосовувати британські безпілотники для далекобійних ударів по території росії. >>
У Туреччини Україна придбала 70 балістичних ракет M39 ATACMS, 12 пускових установок M270 MLRS та десятки тисяч касетних боєприпасів, які використає для посилення вогневих можливостей як у наступальних, так і в оборонних операціях проти рф. >>
Поблизу українського вантажного літака Ан-124 завантаженого боєприпасами, який стояв у аеропорту Лейпциг/Галле, виявили дрон із вибухівкою. >>
У найбільших річках Європи рівень води продовжує стрімко знижуватися через тривалу спеку та посуху. Рейн, Дунай і По вже досягли історичних або багаторічних мінімумів, що створює проблеми для судноплавства, енергетики та сільського господарства. >>
На утримання маточного поголів'я кіз та овець українські фермери отримали понад ₴137 мільйонів державної підтримки. >>
У межах Першої програми політики розвитку робочих місць та зростання приватного сектору, що реалізується спільно зі Світовим банком, до Державного бюджету України надійшли 3,35 млрд доларів. >>