З «ню» — в дипломатію. Побачити оголену консулку України тепер може кожен
Трохи більше як два тижні тому в екзотичній Домінікані відкрили офіс Почесного консульства України. >>
Ілон у своєму репертуарі - радикалізм у крові, тож і питання звик вирішувати шумно й радикально-безапеляційно
Одіозно-скандальний американський мільярдер Ілон Маск закликав закрити Європейський Союз і повернути суверенітет країнам ЄС. За день до того ЄС оштрафував його соцмережу Х (колишній Twitter) на €120 мільйонів.
Як інформує УМ, про це він написав 6 грудня на своїй сторінці у своїй соцмережі Х.
Його пост з’явився наступного дня після того, як Єврокомісія оштрафувала його соцмережу X за порушення Закону про цифрові послуги (DSA). Також Маск написав, що без ЄС національні уряди «краще представлятимуть своїх громадян».
Єврокомісія напередодні заявила, що X вводить користувачів в оману «синьою галочкою», бо будь-хто може купити статус «перевіреного», хоча компанія не перевіряє такі акаунти. Саме це стало підставою для штрафу.
Віцепрезидент США Джей Ді Венс заявляв, що таким чином Брюссель нібито карає X за відмову від цензури. Державний секретар США Марко Рубіо назвав штраф «атакою на американські технологічні компанії».
У Єврокомісії звинувачення відкидають. Речниця Паула Піньйо наголосила, що штраф не стосується цензури, адже йдеться про прозорість роботи платформи.
Тепер у соцмережі є 60 днів, щоб запропонувати шляхи усунення порушень, і 90 днів для їхньої реалізації. Якщо цього не станеться, соцмережа ризикує отримати додаткові штрафи.
Розслідування щодо соцмережі почалося у 2023 році, і минулого року регулятори ухвалили попереднє рішення про те, що X порушила закон.
Закон ЄС про цифрові послуги набув чинності 25 серпня. Однак Twitter добровільно вийшов із Кодексу практики ЄС щодо дезінформації. У червні 2023 року Twitter погодився дотримуватися Закону ЄС про цифрові послуги.
Як повідомляла УМ, Grokipedia: Маск заявив про запуск аналога «Вікіпедії» на основі ШІ.
Трохи більше як два тижні тому в екзотичній Домінікані відкрили офіс Почесного консульства України. >>
Випуск нової монети номіналом 10 гривень «Великодня радість. Писанка», яка продовжує серію «Українська спадщина», анонсував 6 квітня НБУ. >>
До "сфери впливу" Місяця увійшли Чотири астронавти місії NASA Artemis II: тепер на космічний корабель сильніший вплив має гравітація супутника, ніж Землі. >>
Справу, у якій гідів на гору Еверест підозрюють в отруєнні альпіністів, аби ті замовляли дорогу повітряну евакуацію, розслідує поліція Непалу – сума страхового шахрайства може сягати $20 мільйонів. >>
NASA сподівається у середу, 1 квітня, відправити з космодрому на мисі Канаверал першу за 54 роки експедицію астронавтів до Місяця. >>
Модельна кар’єра Вівіан Дженни Вілсон (так її тепер звати) розвивається досить стрімко. >>