У Києві відбулася щорічна патріотична подія в рамках Дня пам’яті захисників, які загинули за незалежність країни.
Як інформує УМ, про це повідомила Поліція Києва у Фейсбуці.
Серед бажаючих у забігу взяли участь правоохоронці Києва, зокрема і ті, які мають статус учасників бойових дій.
Перед стартом забігу всі присутні, схиливши голови, традиційно вшанували хвилиною мовчання полеглих захисників України. Надалі поліцейські долали дистанції у 2, 5 та 10 км, а на порядковому номері кожного з них було ім’я загиблого Героя-правоохоронця.
Забіг став символом єдності та вдячності тим, хто віддав своє життя за свободу та незалежність України.
«Кожен подоланий крок, кожен кілометр — це пам’ять про захисників, а також можливість висловити вдячність їхнім родинам», - зазначили правоохоронці.
Як повідомляла УМ, Марафон підтримки. Понад 700 тисяч з реєстрацій на черкаський забіг MHP Run4Victory передають 118-й бригаді ТрО.