Для кращого росту і прогресу. В історії київського «Сокола» розпочинається нова сторінка
Цікавий парадокс спостерігається у вітчизняному хокеї. >>
Еліна Світоліна у Сінгапурі досягла найвищого турнірного результату серед українок (фото: WTA / Twitter)
Тенісистка Еліна Світоліна першою серед українок пробилася до фіналу підсумкового турніру WTA в Сінгапурі.
Про це повідомляє Українська правда.
Еліна Світоліна перемогла голландську тенісистку Кікі Бертенс у трьох сетах півфіналу з рахунком 7:5, 6:7 (5), 6:4.
У стартовому сеті Еліна Світоліна першою зробила брейк (3-1), Кікі Бертенс відповіла зворотним брейком. У десятому геймі українка не скористалася сетболом на подачі суперниці (5-5). Гарантувавши собі як мінімум тайбрейк, Еліна Світоліна отримала ще два сетболи в геймі Кікі Бертенс. На першому ж з них голландка допустила подвійну помилку і за 48 хвилин Еліна Світоліна записує в свій актив сет: 7-5.
По ходу другого сету Кікі Бертенс лідирувала з брейком, який оформила ще на початку партії. Дівчата по черзі брали свої гейми, а при рахунку 3-5 на подачі Еліни Світоліної суперниця не скористалася сетболом.
Подаючи на партію, Кікі Бертенс не реалізувала потрійний сетбол, а Еліна Світоліна, отримавши перший свій брейкпоінт в сеті, зрівняла рахунок: 5-5. У підсумку гра перейшла на тайбрейк, де на чотири міні-брейки суперниці українка відповіла трьома.
На старті вирішальної партії Еліна Світоліна виконала брейк, після чого в 13-хвилинному геймі втратила свою подачу. Українка знову вийшла вперед з брейком і в підсумку втримала цей відрив, відігравши два брейкпоінти, щоб подати путівку в фінал. Дівчата провели на корті більше 2,5 годин.
У другому півфіналі турніру боротимуться Слоан Стівенс (США) і Кароліна Плішкова (Чехія). Еліна Світоліна зіграє із переможницею дуету.
Про шлях Еліни Світоліної на турніру у Сінгапурі, читайте в "УМ".
Цікавий парадокс спостерігається у вітчизняному хокеї. >>
Якщо Гран-прі Монако тиждень тому здивував хаосом, то Барселона піднесла сюрприз протилежного штибу — у спокійній, майже хрестоматійній гонці впала стіна головного домінування сезону. >>
Із чотирма золотими нагородами та на другому місці в медальному заліку завершила цьогорічний чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное збірна України. >>
Олександр Усик на вершині боксу вже не один рік, його спадщина значна, тож боксер, який тричі був абсолютним чемпіоном, потрапив до списку 100 найвпливовіших людей у світі спорту 2026 року за версією TIME у категорії «Лідери», до якої включають спортсменів >>
В Овальному кабінеті Білого дому легендарний український чемпіон світу з боксу у надважкій вазі Олександр Усик зустрівся з президентом США Дональдом Трампом. >>
ФІДЕ - Міжнародна федерація шахів - покарала російську федерацію шахів (РФШ) трирічним відстороненням від членства за діяльність на тимчасово окупованих територіях України. >>