Кіченок у парі з латвійкою Остапенко зупинились за крок від фіналу на WTA Finals

Вишенькою на торті тенісного сезону-2022 став Підсумковий турнір WTA, який цього року прийняв американський Техас із рекордним призовим фондом 5 мільйонів доларів.

Теги: спорт

Українські «снайпери» здобули вісім нагород ЧС та три ліцензії на Олімпійські ігри

Через 1,5 року після завершення Олімпіади-2020 у Токіо, яка через коронавірус пройшла у 2021 році, українські спортсмени почали виборювати ліцензії на наступні Ігри, які у 2024 році прийматиме Париж.

Теги: спорт

Завдання-мінімум виконали: українські дзюдоїсти втретє поспіль завершили ЧС з однією медаллю

Після континентального форуму, де українська збірна зусиллями Богдана Ядова завоювала одну золоту медаль, представники вітчизняного дзюдо з однією нагородою завершили виступи і на світовій першості в Узбекистані.

Теги: спорт

Сімейний успіх: сестри Кіченок уперше за рік зігравли разом і виграли трофей на кортах Естонії

Тенісний сезон поступово наближається до свого завершення: вишеньками на торті стануть підсумкові турніри, де зберуться найкращі атлети за підсумками року.