Анти «Гламур»

Анти «Гламур»

Презентація продукту — це навіть важливіше, ніж його наповнення. Власне, на ноу-хау це спостереження не тягне, але я й не не наполягаю. Просто згадала про ці реалії життя на представленні «Скрябіним» свого нового диска широкій меломанській громадськості. Представлення відбувалося у польському ресторані «Опалкова хата» — солідному, між іншим, закладі харчування. Альбом, який нещодавно вийшов «із-під пера» Кузьми з товаришами, має назву «Гламур». То ж і презентація, здавалося, «накльовувалася» у відповідній тональності — недешева, в міру серйозна, в сріблястих декораціях, між якими походжатимуть віп-гості, демонструючи новинки світського гардеробу. (З таким стереотипним, як потім з’ясувалося, мисленням треба щось робити).

Танцюють усі!

Танцюють усі!

Власне, бразильський карнавал у Києві ми мали побачити ще років зо три тому. Михайло Поживанов, тодішній керівник Головного управління зовнішньоекономічних зв’язків столиці, обіцяв показати українцям це яскраве дійство: відповідна домовленість уже була з бразильським містом Сальвадор. Але справа на тому й затихла. І неважко здогадатися чому: карнавал — це досить дороге задоволення, яке потребує масштабної підготовки. Тепер таку відповідальність вирішило взяти на себе івент-агентство «Рубікон», яке має чималий досвід організації масових свят у Києвi та регіонах.

Новий сезон «Нової музики»

Новий сезон «Нової музики»

Цього року Всеукраїнська національна музична спілка при сприянні Посольства Російської федерації представляє до Міжнародного дня музики, який відзначається 1 жовтня, концертну серію «Нова музика в Україні» сезону 2006—2007, присвячену сторіччю від дня народження видатного композитора ХХ століття Дмитра Шостаковича.

Пора до Рахова

Атракціон небаченої любові до Гуцульщини відбудеться завтра в Рахові, живописному містечку на Закарпатті, недалеко від географічного центру Європи. Фестиваль рок-музики і «музики світу» (world music) «Європа-Центр» пройде в «гуцульському Парижі», як називають Рахів поетичні натури Західної України, вдруге — цьому сприяють Міністерство культури і туризму та державне концертне агентство «Україна гастрольна».

«Доміно» в шоколаді

«Доміно» в шоколаді

Полку гьорлз-бендів прибуло — у вівторок «на плацу» ресторану «Дежавю» новобранці шоу-бізнесового фронту, блондинисто-брюнетний дует «Доміно» презентував перший альбом «Мы отравлены любовью» і другий кліп «Чекала я на тебе до весни». Інна Виноградова — блондинка, трохи схожа на Клаудію Шиффер, і Марина Салганік, брюнетка-сексі — еротично підтанцьовували своїм пісням і ніяк не виглядали незграбами з тремтячими мікрофонами, бо до того, як постати перед журналістами і гостями, вони рік провели в студії, відпрацювали досить концертів, «побували» в ротаціях на радіостанціях — словом, побачили життя.

Що в гардеробі тобі моїм?

Що в гардеробі тобі моїм?

— Добре те, що група витримала єдину стилістику в музиці і в одязі — це дуже важливо. Вони побудували дуже красивий контраст — поєднання білого і чорного, а далі все пішло за законами жанру: обов'язково джинси, обов'язково гламурні вставки, мереживо, стрази, а в першому виході — сексуальний мінімалізм, що знову-таки говорить про їхній хороший смак. Мінімалізм взагалі в фаворі, а надати йому ще сексуальності — це дуже цікаво і важливо саме для такого проекту, який має стати насамперед популярним.

Високі технології джазу

Джаз, оксамитовий вересень і море — чи може бути більш гармонійне поєднання? Коктебель кілька років тому став місцем тусовки українських, російських та світових зірок джазу, а здається, що так було завжди. Побачити виступи джазменів на тлі моря щоденно сходиться до 10 тисяч глядачів — на два майданчики, розташовані біля самого моря (Відкрита і Волошинська сцени). І море теж, мов учасник фестивалю, підіграє, імпровізує разом із музикантами, і ці дуети вільної музики і природи утворюють унікальну, неповторну атмосферу.

Рiзну «Абы музику слухати»

Рiзну «Абы музику слухати»

Гурт «Абы МС» розповідає «УМ» про любов до реміксування, приховані потенціали українського фольклору, а також як Гайтана поцупила їхню пісню «Сумливa Боса».
Українська музика пройшла перший цикл свого існування: від традиційної сцени, через наївне і незграбне рокове звучання — до елегантної попси, яку з радістю беруть зараз у Росії. Остання стадія цієї міні-еволюції могла статися і раніше, якби п'ять років тому лейбли звернули більше уваги на легке джазове звучання формації під назвою «Абы МС». Їхній перший альбом «Абы Музику Слухали» тих часів уже не можна знайти на музичних розкладках, проте є нові доробки цієї формації. Вони витримано підкорюють укр-шоу-біз тихою сапою, підриваючи його зсередини і щоразу даючи йому фору ще на кілька років уперед. Лише за минулий рік вони проаранжували і видали три альбоми — зокрема «Зелене» і «F5», на яких український фольклор розкладено в джазову партитуру.
Основа групи — Таня Шамшетдінова і Гена Сидоров — незмінна вже майже 10 років. На їхньому рахунку — співпраця з багатьма альтернативщиками, серед яких гурти «Тартак», «Крихітка Цахес», «Фактично Самі», і водночас неофіційний гімн уболівальників української олімпійської збірної. Зараз на підході новий альбом — «Оцетні стандарти» і ще кілька проектів. Ті, хто про «Абы МС» ще не чув, — знайомтесь!

«Гламур», «Меланхолiя» i купа кавер-версiй

Новий альбом видає «Скрябін». 11 нових пісень (включаючи окліповану «Падай») та два відеокліпи Кузьма охрестив актуальним для себе зараз словом «Гламур». Про свою нову платівку Андрій Кузьменко сказав так: «Судячи з настрою тих пісень, які ввійдуть в альбом, хочеться, аби він з'явився восени. Тобто це буде такий осінній, але далеко не сумний альбомчик. Мені сподобалися кольори альбому «Танго» — і, я думаю, осінь би пасувала до тієї кольорової гами, в якій ми готуємо «Гламур».