Головний винуватець в афері «Еліти-Центр» — «імярек»,

Головний винуватець в афері «Еліти-Центр» — «імярек»,

Міліція, яка досі не відзначалася жодними серйозними успіхами в розслідуванні будівельної афери від групи компаній «Еліта-Центр», заінтригувала деякими особливими відомостями з цього приводу. На позавчорашній прес-конференції в МВС заступник міністра внутрішніх справ Володимир Євдокимов повідомив, що спритний росіянин Олександр Волконський, якому досі відводили головну роль в організації «кидалова на квартири» 1,5 тисячі українців, насправді не є у цьому «тресті» головним шахраєм. Євдокимов каже, що правоохоронцям стало відомо, хто насправді стоїть за організацією цієї злочинної «піраміди», і невдовзі їхні імена почує громадськість. І це не Олександр Омельченко, чинний на той час мер Києва, і не Леонід Черновецький, якого звинуватив у причетності до афери Омельченка, обидва до крадіжки кількох сотень мільйонів гривень непричетні. Для розкриття афери «Еліти-Центр» працівники міліції «відпрацювали» кілька країн пострадянського простору, цитує заступника міністра Департамент зв'язків із громадськістю МВС.

Чечен стріляв без «Шуби»

Чечен стріляв без «Шуби»

Про резонансний замах менше місяця тому на відомого бізнесмена i кандидата в депутати до Дніпропетровської облради від блоку «Наша Україна» Геннадія Корбана «УМ» уже повідомляла. У попередньому номері наша газета розповідала i про ситуацію, яка склалася у Дніпропетровську після автоматних черг по броньованому автомобілю голови наглядової ради компанії «Славутич-капітал», адже сам пан Корбан припустив, що причетним до замаху на нього може бути прокурор Дніпропетровщини Володимир Шуба. Натомість сам Шуба одразу подав позов про захист честі, гідності і ділової репутації до Бабушкінського райсуду міста. Тиждень тому адвокати Корбана заявили про «завуальовану» протидію прокурора області розслідуванню замаху на їх підзахисного.

На гривні знову стоїть підпис Ющенка

На гривні знову стоїть підпис Ющенка

22 травня в гаманцях українців зашарудять нові «одинички». Якомусь щасливчику навіть може потрапити в руки гривенька з підписом Президента Віктора Ющенка, який він поставив на купюрі під час відвідин Банкнотно-монетного двору. Втім навряд чи таку раритетну гривню пустять в обіг — найімовірніше вона залишиться в Музеї історії монетного двору. Сам же Президент, залишаючи автограф, зізнався, що відчув ностальгію за тими часами, коли він як керівник Національного банку в 1996 році вводив у обіг гривню.

Бджола прилетіла!

Бджола прилетіла!

Вчора близько опівдня сотні киян стали свідками несподіваного нашестя людей у жовто-чорному одязі: смугасті клоуни й студенти, молодята й футболісти, міністри й даішники вітали колону мікроавтобусів таких же «бджолиних» кольорів, яка прямувала столичними вулицями. Таким чином відомий російський бренд «Білайн» повідомляв народ про свій прихід на український ринок. Про початок надання послуг мобільного зв'язку під цією торговельною маркою оголосило закрите акціонерне товариство «Українські радіосистеми», викуплене минулого року компанією «ВимпелКом». Відучора офіси продажу цієї торговельної марки відкрилися в шести областях нашої держави, а до літа офіси з'являться в усіх обласних центрах України.

Не злетимо — так хоч вивчимо

Не злетимо — так хоч вивчимо

День працівників ракетно-космічної галузі України — час «збирати каміння» і розповідати про здобутки вітчизняних фахівців. І похвалитися українцям є чим. За словами генерального директора Національного космічного агентства України Юрія Алексєєва, за роки незалежності здійснено 90 запусків українських ракет-носіїв, виведено на орбіту понад 200 супутників різних країн світу. Наша держава є членом престижних міжнародних проектів. І останнім часом нарощує свій потенціал: у 2005 році загальні обсяги виробництва космічної галузі зросли більш ніж на 14 відсотків, а за перший квартал 2006 року — на 128 відсотків у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Так, реалізовано товарної продукції майже на 1,4 мільярда гривень. Україна підписала 24 міжнародні договори. Не за горами й більш амбітні проекти: у закордонних фахівців є серйозні наміри щодо польоту на Марс (американці збираються потрапити туди вже до 2025 року) та Місяць, дослідження Венери. Серйозний бізнес також рветься у космос: фахівці розглядають варіанти створення космічних готелів (один американський багатій готовий спонсорувати такий проект). І, за словами Юрія Алексєєва, українські фахівці, очевидно, будуть залучені до таких програм.

Коса смерті над Індією та Африкою

Коса смерті над Індією та Африкою

Щонайменше 100 осіб загинули та 160 потрапили до шпиталів із тяжкими опіками в результаті пожежі, яка вибухнула на ярмарку електроніки та споживчих товарів у місті Мератх, що за 80 кілометрів на північ від столиці Індії — Делі, повідомляє «Франс пресс». Люди мали невеликi шанси на порятунок, оскільки вогонь відрізав шлях утечі через єдиний діючий вхід до павільйону, в якому розпочалася пожежа.

«Культура» починається в понеділок

«Культура» починається в понеділок

Коли ми замовляли у «Волі-кабель» новий пакет телеканалів, я поцікавилася, чи отримуватиму, «не відходячи від каси», поруч із Discovery, Euronews, НТВ і канал «Культура», маючи на увазі, звичайно, інтелектуальний і прогресивний російський канал. «Аякже, обов'язково», — запевнили на тому кінці дроту, маючи на увазі нашу рідну, українську, кабельну «Культуру». Три спроби побачити там щось цікаве для себе, може корисне не увінчалися успіхом, відтак я цією «кнопкою» і користуватися забула.

Пастка для раку

Пастка для раку

Кажуть, той, хто винайде лікування від раку, відразу ж отримає Нобелівську премію. На відстань витягнутої руки до неї вже наблизилися американські вчені. В опублікованій доповіді восьмеро вчених із різних медичних інститутів США стверджують, що винайшли цілком новий спосіб лікування ракових захворювань. Їхній метод впливає на клітини, уражені раком, але при цьому не заподіює шкоди здоровим.

Працювати, святкувати, поминати

Працювати, святкувати, поминати

«Робитиму те, що роблю сьогодні: працюватиму, відзначатиму свята, готуватиму Київ до Великодня, до поминальних днів», — такими планами на найближче майбутнє поділився з журналістами поки що чинний мер столиці Олександр Омельченко. Про першу сесію нового скликання Київради, на якій, власне, i має прийняти присягу новообраний мер, Сан Санич мовчить, адже між Омельченком i Черновецьким триває судове протистояння, отже, церемонія зміни столичної влади відкладається на невизначений термін. У понеділок Черновецький мав змогу зарахувати у власний актив ще одну маленьку перемогу над Омельченком.

Всі статті рубрики