У Володимирському соборі відбулася святкова літургія до 90-річчя патріарха Філарета

12:04, 23.01.2019
У Володимирському соборі відбулася святкова літургія до 90-річчя патріарха Філарета

Божественна літургія у Володимирському соборі за участі патріарха Філарета (фото: Єдина помісна Українська Православна Церква / Twitter)

У Володимирському кафедральному соборі в Києві відбулася святкова божественна літургія з нагоди 90-річного ювілею Блаженнійшого патріарха Філарета.

Про це повідомляє у Twіtter Єдина помісна Українська Православна церква.

У коментарях до допису Патріарха вітають із ювілеєм.

Героя України Святійшого патріарха Філарета із ювілеєм поздоровляють Президент Петро Порошенко, прем’єр Володимир Гройсман та інші.

Президент Петро Порошенко зазначив: "Рівно 90 років тому на українській Донеччині народився хлопець Михайло Денисенко. Прийнявши чернечий постриг у 21 рік Святіший Патріарх Філарет все своє життя присвятив служінню Церкві".

"Бажаю істинно народному Патріархові і Героєві України Божої ласки на многії та благії літа!", – заявив глава держави."Щиро вітаю з 90-річчям Святійшого Патріарха Філарета!

Для кожного, хто бореться зі злом, хто зіштовхується зі зрадою, погрозами і наклепами, хто має велику і благородну мрію – Ви взірець і наставник. Ви навчаєте терпіти, але і боротися. Ставити мету вище за власні амбіції", - доєднався до поздоровлень Прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

Як повідомляла "УМ", Філарет на з'їзді партії Тимошенко подякував Ющенку і Порошенку.