Справу очільниці Держаудиту Гаврилової передали до суду

20:55, 02.04.2018
Справу очільниці Держаудиту Гаврилової передали до суду

Лідія Гаврилова заявляє, що чекає суду із нетерпінням (Lidiia Gavrilova / Facebook)

Спеціалізована антикорупційна прокуратура передала до суду обвинувальний акт щодо справи про корупцію, яку порушили проти очільнийці Державної аудиторської служби Лідії Гаврилової.

Про це повідомляє САП.

"Керівнику держоргану інкримінується незаконне збагачення та декларування недостовірної інформації (ч.3 ст.368-2, ст.366-1 Кримінального кодексу України)", - нагадують у перс-службі САП.

За версією детективів, голова Державної аудиторської служби впродовж 2015–2017 років отримала у власність активи на загальну суму майже 10 млн грн.

"Законність підстав набуття власності не підтверджена доказами, а їхня вартість значно перевищує законні доходи посадовця", - наголошується у повідомленні.

При цьому слідчі наголошують. що Лідія Гаврилова внесла завідомо недостовірні відомості до щорічних е-декларацій за 2015 (понад 2,86 млн грн) та 2016 роки (понад 4,67 млн грн). Вони підозрюють, що чиновниця намагалася приховати свої реальні статки.

Напередодні Лідія Гаврилова повідомила, що завершила ознайомлюватися із матеріалами справи.Нагадаємо, Лідія Гаврилова "прославилася" тим, що після обшуків заявила, що золоті злитки має кожна українська родина.