You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near ') order by xcorders' at line 1
select * from catalog_tree where cid=45 and xcid in () order by xcorders
/home/clients/umoloda/inc/class/catalog_tree.class.php (83)
Warning: mysqli_fetch_assoc() expects parameter 1 to be mysqli_result, bool given in /home/clients/umoloda/inc/db_lib.inc on line 39
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/info_search.inc on line 17
Міністерство закордонних справ України направило ноту протесту до Угорщини у зв'язку з інформацією про наміри провести акцію "Самовизначення для Закарпаття" під посольством України у Будапешті 13 жовтня.
Пиво зварене за старовинним рецептом Ордена цистерціанців, який зберігся з 1800 року, але із додаванням екзотичних фруктових ароматів. Воно містить 7% алкоголю і відповідає міжнародним нормам для лагера — традиційного світлого пива.
Польська поліція затримала вандала, який намалював червоною фарбою свастику і зробив антиукраїнські написи на будівлі почесного консульства України в Ряшеві ще 30 вересня.
Затриманих підозрюють у розтраті понад 149 млн грн бюджетних коштів, виділених на придбання палива для армії. Відтак, сума застави, на якій наполягатимуть прокурори складе близько 50 млн гривень для кожного із генералів.
Служба безпеки України затримала жінку-військову з Національної гвардії на прізвище Родіонова, яка була секретним агентом Росії. Затримання відбулося у службовому кабінеті зрадниці на центральній базі зберігання Нацгвардії ще 5 жовтня.
Служба безпеки України встановила, що з початку конфлікту на Донбасі лише на території так званої ЛНР воювали більше 300 громадян Сербії. Більша частина цього сербського підрозділу дислокувалася у районі окупованого міста Алчевська.
На вулиці Правобережній вирили грандіозну яму для ремонту інженерних мереж, а на вулиці Соловцова лежить величезна гора невивезеного сміття. Співробітник посольства жартує, що дістатися до них без гумових чобіт буде складно.
Детективи НАБУ та прокурорииСпеціалізованої антикорупційної прокуратури викрили корупційну схему з розтрати державних коштів у розмірі 149 мільйонів гривень під час закупівлі палива для Міністерства оборони.