Ердоган потиснув руки депутатам з окупованого Криму «випадково»

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган випадково потиснув руки депутатам Держдуми Росії з окупованого Криму, бо Анкара не погоджувала списки гостей, які приїхали на форум у Стамбул, де відбулася зустріч.

Україна в Мінську нагадала про необхідні для розведення військ 7 днів тиші

На засіданні Тристоронньої контактної групи в Мінську українська сторона нагадала, що для розведення сил потрібний 7-денний режим "тиші", для початку мирного врегулювання - зокрема, демілітаризація окремих населених пунктів, доступ місії ОБСЄ на територію України, розпуск злочинних угруповань.

Пропагандист Москви Борис Корчевніков вільно гуляв Києвом (фото)

Пропагандист Москви Борис Корчевніков вільно гуляв Києвом (фото)

Телеведучий і пропагандист Росії Борис Корчевніков приїхав до Києва. Відео з центру Києва він опублікував у своєму Instagram. Зокрема він розповів, що сприяє реставрації двох соборів у Києво-Печерській лаврі. Окрему увагу Корчевніков приділив лікарні з храмом святого Агапіта.

Теги: Скандал

Політв'язень Шумков оголосив голодування з вимогою припинити шантаж України

Політв'язень Шумков оголосив голодування з вимогою припинити шантаж України

В'язень Кремля, охоронець екс-лідера "Правого сектора" Дмитра Яроша Олександр Шумков оголосив голодування. Він вимагає від Росії не використовувати політв’язнів як матеріал для шантажу в переговорах з Україною.

МВФ прогнозує ріст економіки України на рівні 3%

Міжнародний валютний фонд очікує зростання ВВП України на 3% за підсумками 2019 року, так само як і 3% зростання в 2020 році. МВФ очікує також, що рівень інфляції за підсумками поточного року в Україні становитиме 8,7%, а в 2020 році знизиться до 5,9%.