Фігуранти справи «Хізб ут-Тахрір» заявили відвід складу російського суду

У понеділок, 10 серпня, після того як судді Південного окружного військового суду в російському Ростові-на-Дону відмовилися прийняти показання свідків захисту, політв’язні Едем Смаїлов i Сервер Мустафаєв зважилися заявити про відвід усьому складу російського суду.

«Нам такий «мир» не потрібний»: відкритий лист Кравчуку від переселенки з Донбасу

«Нам такий «мир» не потрібний»: відкритий лист Кравчуку від переселенки з Донбасу

Шановний президенте України!
Я народилась у Донецьку, все своє досить довге життя прожила в Луганську. Від травня 2014 року є вимушеною переселенкою (точніше, біженкою) — такою самою, як і 2 млн моїх земляків, яких вигнала з рідної землі не нами розпочата війна.

Головою в мур тиранії: Лукашенко розбудував кругову систему захисту від народного гніву

Головою в мур тиранії: Лукашенко розбудував кругову систему захисту від народного гніву

Центрвиборчком Білорусі обіцяє оприлюднити остаточні результати президентських виборів, які відбулися в цій країні минулої неділі, 14 серпня. І при цьому в понеділок подає попередні результати, за якими на виборах перемагає з 80,23% підтримки чинний президент Олександр Лукашенко.

Поклали Bolt на муніципалітет: Кличко пояснив, чому воює з електросамокатами

У Європейських містах електросамокати зараз — дуже популярний вид транспорту. Наприклад, у Берліні по спеціальних доріжках безперервно снують самокати та велосипеди. Здавалося б, і нам пора перейняти цей досвід, розвантаживши міський транспорт, але… маємо лише черговий скандал.

«Всі чекають команд iз Москви»: бойовики «дотримуються» режиму тиші за вказівками російських кураторів

Протягом минулої доби ситуація у районі проведення Операції Об’єднаних сил залишалася загалом стабільною. Зброй­ні формування Російської Федерації, їхні найманці та посіпаки знову порушили мирні домовленості. Одну ворожу провокацію зі стрілецької зброї зафіксовано біля Красногорівки.

Теги: АТО, Донбас, ООС