«Стабілізєц» наближається

«Стабілізєц» наближається

Бучних урочистостей з нагоди перших 100 днів перебування при владі уряду Вiктора Януковича не передбачається. «Свята як такого не буде. У нас є заходи, де будуть підбиті підсумки: що вдалося, а що ні», - розповів сам Прем'єр журналістам на прес-конференції після вчорашнього засідання уряду. А й справді, хіба до святкувань, якщо стільки роботи!

Уряд має піти

Уряд має піти

Для того, аби збагнути, що діяльність уряду Віктора Януковича є згубною для України, їй вистачило і ста днів. Так принаймні вважає та «Україна», котра «Наша», і закликає «членів економічно непрофесійного та непослідовного Кабміну» піти у відставку - «зважаючи на згубність для держави та людей» економічної політики цього уряду.

НОВИНИ ПЛЮС

НОВИНИ ПЛЮС

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 45

Що десять днів - крок назад

Що десять днів - крок назад

За свої перші сто днів роботи уряд Віктора Януковича таки багато чого встиг. На думку колишнього міністра фінансів, лідера партії «Реформи і порядок» Віктора Пинзеника, Кабмін за цей час зробив щонайменше 11 важливих кроків. Щоправда, не в одному напрямі: лише один із них, вважає Пинзеник, зроблено вперед, тоді як десять - назад.

«КСьондз» розсудить?

«КСьондз» розсудить?

Отже, «Наша Україна» на своєму з'їзді ініціюватиме перегляд політичної реформи. Учора голова програмного передз'їздового комітету Ігор Жданов уточнив, що йдеться про подання до Конституційного Суду з метою скасувати рішення Верховної Ради, прийняте 8 грудня 2004 року.

Всі статті рубрики