У США кіт-клептоман приносив хазяйці чужі рушники і труси

15.07.2020

Те, що пандемія змінила життя людей, зрозуміло тепер кожному з нас, а от як вона вплинула на братів наших менших — це ще питаннячко.
 
Так, жителька Нового Орлеана, що у США, штат Луїзіана, Хезер Барді свого муркотика до карантину не випускала з дому. 
 
Та під час пандемії вона подумала: оскільки мені не можна гуляти, то нехай хоч мій чотирилапий друг розвіється, і вирішила ненадовго випускати його з дому. 
 
Та згодом почали творитися дивні дива: побіля свого будинку Хезер знаходила чужі речі — то купальник, то шкарпетки, то рушники, а то й узагалі труси.
 
Спочатку вона думала, що то місцеві п’янички так жартують із нею.
 
Та, оглянувши записи камери відеоспостереження, побачила, що тим «жартуном» є її Адмірал Галактикот (так звуть кицьку пані Барді). Виявилося, що Адміралу сподобалося вуличне життя, в яке він занурився повністю.
 
Тепер він любить прогулюватися з вуличними котами «на районі», завів собі подружку Люсіль — маленьку чорненьку кішечку, але Хезер спокійна за нього, адже бачила, як він озирається по обидва боки вулиці, коли переходить дорогу.
 
Щодо «знайдених» речей, то Хезер розмістила у «Фейсбуці» фотографії знайдених речей та оголошення, в якому повідомила про витівки свого кота і запросила власників цих речей завітати до неї в гості, щоб забрати їх, а заодно й посварити Адмірала, звісно, якщо ті застануть цього волоцюгу вдома.
 
І невдовзі власник знайшовся — ним виявився сусід пані Барді, який розповів, що двері в його пральню щільно не зачиняються, тож котяра міг без проблем завітати до нього в гості без запрошення. На щастя, всі залишилися задоволеними і навіть кіт-клептоман уникнув покарання. 

 • ПРИКОЛИ про вірян

  Останнiм часом чоловiк уночi мiцнiше мене обiймає. Думала, став сильнiше кохати, а виявилося, що мерзне. Пiду, ще одне вiкно вiдчиню, щоб жити без мене не мiг. >>

 • ПРИКОЛИ про 30-річних

  — Люба, не хочеш подивитися на мумій?
  — Невже ти хочеш запросити мене в Єгипет?
  — Ні. Показ мод по телевiзору починається. >>

 • ПРИКОЛИ про стосунки

  Дружина напiдпитку повертається додому з корпоративу. Чоловiк зустрiчає її з качалкою в руках.
  — Ви тiльки подивiться на нього, я його шукаю по всiх барах, а вiн удома пельменi лiпить. >>

 • ПРИКОЛИ про «Таврiю»

  Приходять до рабина два євреї:
  — Ребе, а бiлий — це колiр?
  — Так.
  — А чорний — це колiр?
  — Так.
  — Так пояснiть цьому дурню, що я таки продав йому кольоровий телевiзор. >>

 • ПРИКОЛИ про власників собак

  Нещодавно перебирала речi й знайшла характеристику чоловіка з дитячого садка: «Добре їсть, спить, гуляє». Минуло 30 років — нічого не змінилося. >>