Японець має намір оголосити про своє кохання на весь Всесвіт

26.02.2020

Японський мільярдер Юсаку Маедзава у своєму «Твіттері» написав звернення, що шукає супутницю для польоту на… Місяць. Причому 44-річний бізнесмен, який нещодавно продав мережу Zozo Inc., що належала йому, задав певні «параметри» своєї партнерки по польоту — це має бути приваблива дівчина, якій більше 20 років, із позитивним настроєм, умінням насолоджуватися життям. З нею він має намір прокричати про любов і мир в усьо­му світі з космосу. Планується, що політ відбудеться у 2023 році, але цьому передуватиме довга і кропітка підготовка.
Оголошення у соцмережі з’явилося 12 січня, але заявки розглядатимуться лише до 17 числа цього місяця, тож часу в красунь дуже мало. Результати ж відбору Юсаку планує оголосити у березні.
Річ у тім, що Маедзава нещодавно розійшовся зі своєю подругою — 27-річною актрисою Аяме Горікі, тож оголошений конкурс — це ще й можливість обрати не лише супутницю в космічній мандрівці, а й, можливо, по життю, принаймні він висловив зацікавленість у цьому. Тож подорож на борту космічного корабля, який розробила приватна американська компанія SpaceX, може стати й репетицією медового місяця для новоспечених космонавтів. Про саму ж подорож довкола супутника Землі буде знято фільм Full Moon Lovers. 

 • ПРИКОЛИ про 30-річних

  — Люба, не хочеш подивитися на мумій?
  — Невже ти хочеш запросити мене в Єгипет?
  — Ні. Показ мод по телевiзору починається. >>

 • ПРИКОЛИ про стосунки

  Дружина напiдпитку повертається додому з корпоративу. Чоловiк зустрiчає її з качалкою в руках.
  — Ви тiльки подивiться на нього, я його шукаю по всiх барах, а вiн удома пельменi лiпить. >>

 • ПРИКОЛИ про «Таврiю»

  Приходять до рабина два євреї:
  — Ребе, а бiлий — це колiр?
  — Так.
  — А чорний — це колiр?
  — Так.
  — Так пояснiть цьому дурню, що я таки продав йому кольоровий телевiзор. >>

 • ПРИКОЛИ про власників собак

  Нещодавно перебирала речi й знайшла характеристику чоловіка з дитячого садка: «Добре їсть, спить, гуляє». Минуло 30 років — нічого не змінилося. >>

 • ПРИКОЛИ про розлучення

  Жiнка — чоловiку:
  — Ти де був?
  — На весiллi в Миколи. Ти не уявляєш, як усi напилися.
  — Чого ж не уявляю... Фату знiми. >>