У Швейцарії призначене для земляків видатного авіатора видовище побачили любителі співів

17.07.2019

У швейцарському містечку Лангебрук мали святкувати 100-річчя від дня смерті піонера швейцарської авіації Оскара Бідера, який народився в цьому містечку (у 1913 році Оскар став першою людиною, яка перетнула Альпійський хребет в обох напрямках).
 
Що сказати, подія визначна, тож місцевому люду хотілося відсвяткувати її пишно й урочисто, і для цього запросили на врочистості елітну авіаескадру Patrouille Suisse, що мала би демонструвати на святі вищий пілотаж та різні «аеротрюки».
 
Планувалося, що група літаків пролетить над містом і продемонструє над­складні фігури пілотажу. Та не сталося...
 
Командир ескадри, запримітивши десь за шість кілометрів на захід від місця призначення намет, який був встановлений для святкування пісенного фестивалю, направив літаки туди і продемонстрував усю «програму» свята, правда, не в тому місці і не для тих учасників. Яким же було здивування любителів співу, коли над їхніми головами розпочалося справжнісіньке авіашоу!
 
У них навіть не виникло вагань, що всі ці фігури вищого пілотажу були призначені не для них, тож насолоджувалися видовищем.
 
Що ж до представників швейцарського міністерства оборони, то їм довелося виправдовуватися і вибачатися за свою помилку, пояснюючи це тим, що згадана група літаків класу F-5E Tiger II не була оснащена GPS-навігаторами. 

 • ПРИКОЛИ про вірян

  Останнiм часом чоловiк уночi мiцнiше мене обiймає. Думала, став сильнiше кохати, а виявилося, що мерзне. Пiду, ще одне вiкно вiдчиню, щоб жити без мене не мiг. >>

 • ПРИКОЛИ про 30-річних

  — Люба, не хочеш подивитися на мумій?
  — Невже ти хочеш запросити мене в Єгипет?
  — Ні. Показ мод по телевiзору починається. >>

 • ПРИКОЛИ про стосунки

  Дружина напiдпитку повертається додому з корпоративу. Чоловiк зустрiчає її з качалкою в руках.
  — Ви тiльки подивiться на нього, я його шукаю по всiх барах, а вiн удома пельменi лiпить. >>

 • ПРИКОЛИ про «Таврiю»

  Приходять до рабина два євреї:
  — Ребе, а бiлий — це колiр?
  — Так.
  — А чорний — це колiр?
  — Так.
  — Так пояснiть цьому дурню, що я таки продав йому кольоровий телевiзор. >>

 • ПРИКОЛИ про власників собак

  Нещодавно перебирала речi й знайшла характеристику чоловіка з дитячого садка: «Добре їсть, спить, гуляє». Минуло 30 років — нічого не змінилося. >>