Зомбі з бодуна

08.11.2013

Багато історій є про наслідки гучних пиятик для їх учасників. Реєстр таких курйозів днями поповнився повідомленням із Польщі. Там один пан після доброго застілля прокинувся в морзі, запакований у поліетиленовий мішок.

Як інформує сайт «Метро», сталося це в містечку Пйотркув. Перехожі виявили 56–річного Марека Михальського на лавці в парку — чи то в повній «відключці», чи взагалі без ознак життя. Медики, які прибули на виклик, не змогли намацати в чоловіка пульс, діагностували його смерть і відправили тіло в морг. Відповідно до правил, труп помістили в поліетиленовий пакет.

Через кілька годин після доставки в трупарню Марек прокинувся ошелешений і почав кликати на допомогу. Пиякові вдалося скотитися зі столу патологоанатома й вивільнитися з мішка.

Можна уявити відчуття працівників моргу, коли до них вийшов «зомбі з бодуна».

Тепер пан Марек збирається подати до суду на лікарню, чиї співробітники упакували його в мішок для трупів. «Хтось повинен заплатити за це, — каже Михальський. — Тепер мені сняться кошмари, як мене, живого, ріжуть патолого­анатоми!»

Натомість у шпиталі заявляють, що чинили з тілом «без ознак життя» у відповідності до інструкції.

 • «Матір Драконів» Емілія Кларк зізналась, чи поставила б принца Вільяма на коліна

  Ім’я зірки «Ігри престолів» (хоча більшість уподобала її в головній ролі мелодрами «До зустрічі з тобою») Емілії Кларк постійно перебуває то на вустах шанувальників її таланту, то на сторінках глянцю, адже всім цікаво, де вона, з ким вона, наскільки серйозні стосунки акторки з її друзями протилежної >>

 • У 52 роки — на 20: у Сингапурі знайшовся свій Доріан Грей

  Виставивши, крім своїх робіт, в «Інстаграмі» ще й власні фото, сінгапурець Чуандо Тан раптом став знаменитістю. Звісно, йому б хотілося, щоб його знімки набули популярності, адже про це мріє кожний фотохудожник, проте сталося як сталося: популярності Тану додала саме його зовнішність. >>

 • ГОРОСКОП на тиждень з 18 до 24 листопада

  Терези (24.09—23.10). Прислухайтеся до поради батьків, вони завжди підкажуть правильне рішення. Із минулого добре б зробити відповідні висновки, щоб не повторювати помилки.
  Дні: спр. — 23; неспр. — 24. >>