АСТРОЛОГІЧНИЙ КАЛЕНДАР з 17 по 23 червня
17 червня. 3-й місячний день. Вдалий для тих, хто любить ризик. >>
Джеймі Лінн за день до пологів.
У сім’ї Спірзів знову поповнення. На диво, цього разу з пологового будинку забирали не Брітні (хоча в пресі періодично з’являються чутки про те, що колишня поппринцеса втретє вагітна). Молодою мамою вчора стала молодша сестра співачки, 17-річна актриса Джеймі Лінн Спірз.
Як повідомляє сайт американського журналу «Піпл», пологи пройшли без ускладнень; і мама, й новонароджена донька почуваються чудово. До речі, раніше повідомлялося, що у Джеймі буде хлопчик, але Спірзмолодша порадувала своїх батьків онукою (досі вони няньчили тільки синів Бріт). Крихітку назвали Медді Брайанн.
Коли Джеймі Лінн дізналася, що вагітна, то одразу залишила Голлівуд, де знімалася в популярному комедійному серіалі «Зоуї 101», і повернулася в рідне місто Кентвуд у штаті Луїзіана. Готуватися до пологів і материнства їй допомагала власна мама, Лінн. А напередодні радісної події у Кентвуді зібралася вся сім’я Спірзів — тато Джеймі, Брітні та їхній із Джеймі Лінн брат Брайан.
У середу вся компанія поїхала в місто Ліберті, яке розташоване хоч і в сусідньому штаті Міссісіпі, але всього за півгодини їзди від Кентвуда. Це батьківщина хлопця Джеймі Лінн і, судячи з усього, батька Медді — 19-річного Кейсі Елдріджа. У березні закохані заручилися, а згодом придбали в Ліберті чималенький будинок, у якому позавчора всі й заночували. На ранок усім кагалом відвезли майбутню маму до Регіонального медичного центру Міссісіпі, і там через кілька годин з’явилася на світ маленька племінниця Брітні.
До речі, старша сестра, як могла, підтримувала молодшу — Джеймі Лінн неабияк нервувала під час переймів, і поради досвідченої Спірз-старшої дуже їй допомогли.
17 червня. 3-й місячний день. Вдалий для тих, хто любить ризик. >>
Ви помічали, що коли їдеш за кермом, то завжди той, хто їде швидше за вас — козел, а хто повільніше — якийсь придурок? >>
Цієї неділі у центрі Львова відбувся «ЛьвівПрайд 2026», присвячений, за словами його організаторів, правовому визнанню ЛГБТІК+ спільноти, євроінтеграційним зобов’язанням України та обговоренню ризиків нової редакції Цивільного кодексу. >>
Свого часу «УМ» писала про заручини відомого шеф-кухаря Євгена Клопотенка та його обраниці Катерини Воскресенської. >>
Першим у світі доларовим трильйонером став епатажний американський підприємець Ілон Маск. >>
10 червня. 25-й місячний день. Енергія дня повільна, відповідно не варто поспішати, метушитись, починати щось нове. >>