Коронавірус на Закарпатті: в лікарнях бракує місць для хворих

17:37, 20.06.2020
Коронавірус на Закарпатті: в лікарнях бракує місць для хворих

Станом на ранок 20 червня у лікарнях першої хвилі на Закарпатті знаходяться 179 хворих

Погіршення епідситуації на Закарпатті призвело до різкого збільшення кількості госпіталізованих хворих, тому в лікарнях першої хвилі реанімаційні відділення вже переповнені.

 

Як інформує УМ, про це заявив головний лікар Закарпатської інфекційної лікарні Михайло Поляк.

 

"Погіршення епідситуації на Закарпатті призвело до різкого збільшення госпіталізованих хворих, в лікарнях першої хвилі реанімаційні відділення переповнені. За останні два тижні кількість хворих на коронавірус зросла у рази, ми скоро дійдемо до того, що не будемо мати місця для госпіталізації", - сказав він.

 

 Наразі в лікарнях першої хвилі мало приймають хворих, адже процес одужання йде важко, лікування в стаціонарі триває близько трьох тижнів.

 

Станом на ранок 20 червня у лікарнях першої хвилі на Закарпатті знаходяться 179 хворих. Вчора, 19 червня, виписано лише 11.

 

Поляк також зазначив, що з 19 червня хворих на COVID-19 госпіталізують в районні лікарні області. Проте в деяких районах — Хустському, Свалявському, Іршавському  вони також переповнені.

 

Як повідомляла УМ, у Львівській і Закарпатській областях 19 червня виявили найбільше хворих із коронавірусом: 139 і 109 відповідно.