Вчасний візит до Туреччини

17:30, 11.04.2021
Вчасний візит до Туреччини

Візит Президента України до Туреччини, на відміну від пляжного відпочинку в Катарі, - вчасний і правильний.

Візит Президента України до Туреччини, на відміну від пляжного відпочинку в Катарі, - вчасний і правильний.
 
Про це свідчить істерика Росії і панічний дзвінок Путіна Ердогану у п'ятницю.
 
Це потрібно напередодні проходження військових кораблів США Босфором у Чорне море і вкрай важливо під час чергового етапу української війни за незалежність.
 
У нас немає такого рівня взаємодії, як в Туреччини з Азербайджаном.
 
Але у нас є Крим, який Росія нахабно вкрала в 2014 році.
 
Анкара не менше за Київ переживає за долю кримських татар. 
 
Україна зажди була найкомфортнішим місцем проживання для усіх націй чи етносів, навіть якщо вони переслідувалися у себе на батьківщині чи в інших державах.
 
Шкода, що Зеленський не здогадався включити в делегацію керівництво Меджилісу, не зважаючи на їх партійні уподобання, адже мова йде про долю України.
 
Ердоган - одночасно зі своїм прагматизмом, глибоко релігійна людина. 
 
Переконаний, особиста розповідь кримських татар про безчинства і дискримінацію, які коїть російська окупаційна влада щодо них, як найкращі сини і дочки зникають і їх вбивають, як цькують їх дітей у школах, і як на могилах предків окупанти будують ковзанки - могла б суттєво вплинути на хід переговорів.
 
Не вірю, що турки залишили би своїх одновірців в біді і відмовили в повномасштабній допомозі Україні.
 
Особливо, якщо би це супроводжувалося інтерв’ю керівництва Меджилісу і лідера кримськотатарського народу в центральних ЗМІ Туреччини.
 
Але, не здогадалися...
 
Чи, не захотіли?

  • Деолігархічний лохотрон

    За ініціативи президента В. Зеленського у Верховну Раду України внесено законопроєкт «Про деолігархізацію», що нібито покликаний покласти край олігархічно-клановому пануванню в Україні. >>

  • Крен, а не «Оскар» Зеленського

    Майже не лишається сумнівів, що 30-ліття Незалежності України ми на урочистих заходах святкуватимемо з пісенними привітаннями Монатіка та Олега Винника. Як це було 20 травня на вечірньому нагородженні лауреатів Національної премії України імені Тараса Шевченка на території Софії Київської у Києві. >>

  • Совкова інертність

    Перебуваючи у Варшаві 3 травня п. р. на урочистостях з нагоди 230-річчя ухвалення конституції Речі Посполитої президент Володимир Зеленський у присутності глав Польщі, Литви, Латвії і Естонії заявив, що він "народився в СРСР", "де були плюси і мінуси". >>