Довгий «Нептун»: в Україні розробляють нову модифікацію ракети
Нову модифікацію ракети для вітчизняного ракетного комплексу "Нептун" розробляють в Україні. >>
Борис Пісторіус оголосив про військову допомогу для України на загальну суму 1,3 мільярда євро. (Фото Міноборони)
Німеччина заявила про новий пакет військової допомоги для України на суму 1,3 мільярда євро, що включає чотири додаткові системи протиповітряної оборони IRIS-T-SLM, а також 20 тисяч артилерійських боєприпасів калібру 155 мм і протитанкове озброєння.
Як інформує Україна молода, про це повідомив міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус у Києві на зустрічі зі своїм українським колегою Рустемом Умєровим, передає Tagesschau.
Варто зазначити, що також це вже третій транш зенітно-ракетних комплексів IRIS, який Німеччина пообіцяла поставити Україні з початку війни.
Три системи з першого траншу вже поставлені, а четверта має надійти цієї зими. Другий транш з чотирьох систем запланований на 2024 рік, а третій – на 2025 рік.
На запитання щодо передавання Україні далекобійних ракет Taurus, Пісторіус сказав, що "нової інформації щодо Taurus немає".
Наадаємо, міністр оборони Німеччини у вівторок вранці прибув до Украіни з неоголошеним візитом.
Перед цим Пісторіус підтвердив повідомлення у ЗМІ, що Німеччина подвоїть військову допомогу Києву на 2024 рік до 8 млрд євро.
Як повідомляла УМ, президент Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр наголосив на тому, що російський президент володимир путін не зможе дочекатися, поки Німеччина забуде про війну в Україні.
Нову модифікацію ракети для вітчизняного ракетного комплексу "Нептун" розробляють в Україні. >>
"Українська бронетехніка" передала для випробування на передовій роботизовану платформу AGEMA. >>
Німецький виробник зброї Rheinmetall планує розширити виробництво та виготовити бронемашини Fuchs та Lynx в Україні. Перші одиниці цих бронемашин очікується випустити вже у 2024 році. >>
Тестування тактичних засобів радіоперешкод баражуючим боєприпасам та FPV-дронам, розроблених вітчизняними підприємствами завершили в Міноборони. >>
Щомісяця українські компанії виробляють близько 50 тис. дронів. Виробникам FPV-дронів потрібно 6000 інженерів, щоб дістатися до рівня Росії, галузі бракує 2000 таких фахівців. >>
Єврокомісарка з транспорту Адіна Валеан відзначила, що блокада польсько-українського кордону, проведена польськими перевізниками, є неприйнятною. >>