«Зброя Перемоги. Світ з Україною»: випуск нової марки презентувала Укрпошта

13:18, 25.09.2023
«Зброя Перемоги. Світ з Україною»: випуск нової марки презентувала Укрпошта

Новий благодійний поштовий блок включає зображення культових Challenger 2, Leopard 2, Patriot, CAESAR та M2 Bradley. (Фото: Телеграм Igor Smelyansky/Ігор Смілянський)

Про випуск марки «Зброя Перемоги. Світ з Україною» оголосив Генеральний директор акціонерного товариства «Укрпошта» Ігор Смілянський.

 

Як інформує УМ, про це 25 вересня глава Укрпошти повідомив у Telegram.

 

«Наприкінці минулого тижня ми усі із задоволенням спостерігали за тим, як ракети Storm Shadow перетворились на «хоть камни с неба» та влучили у штаб тимчасово розквартированого флоту росії у нашому Криму. Ну, і Президент привіз чергові подарунки від наших іноземних партнерів. Тому, думаю, варто подякувати їм за допомогу. На честь цього Укрпошта оголошує випуск марки «Зброя Перемоги. Світ з Україною».

 

Новий благодійний поштовий блок (збираємо на дрони), на який ми відкриваємо передзамовлення сьогодні, включає зображення культових Challenger 2, Leopard 2, Patriot, CAESAR та M2 Bradley. Назви, які відтепер знайомі усім. Назви, які з острахом та заздрістю звучать на пропагандистських каналах, бо усі знають, як ця техніка показує себе у бою», — зазначив Ігор Смілянський.

 

Він розказав, що марку створено командою Укрпошта за сприяння Офісу Президента України, Управління стратегічних комунікацій Апарату Головнокомандувача ЗСУ, а також посольств США, Великої Британії, Німеччини та Франції в Україні.

 

Придбати марку можна буде у відділеннях Укрпошти з 29 вересня.

 

Як повідомляла УМ, нову поштову марку до Дня захисту дітей презентувала «Укрпошта».