У Лимані відновили мовлення українського радіо

18:15, 04.10.2022
У Лимані відновили мовлення українського радіо

Українську мову знову чути по радіо на Донеччині (Фото з відкритих джерел)

У деокупованому Лимані Донецької області та суміжних населених пунктах знову стали доступними радіоканали Суспільного Мовлення.

 

Як інформує Україна молода, про це повідомляє пресслужба  Державного комітету телебачення і радіомовлення у Фейсбуці.

 

«Українське Радіо — 90,4 FM у Лимані та 102,2 FM у районі залізничної станції Лиман та села Брусівка Лиманської ОТГ. Надійний сигнал Українського Радіо у Лимані також у середньохвильовому діапазоні на частоті 873 АМ. Радіо Культура на ранок 3-го жовтня має сигнал помірної якості з найближчого міста на частоті 91,3 FM.»,- йдеться в повідомленні.

 

Відомство підкреслює, що на звільнені території повернулася "найбільша FM-мережа та найпопулярніше розмовне радіо України, флагманський канал Національної суспільної телерадіокомпанії України" - Українське радіо. Станція доступна в мобільному застосунку suspilne.radio, на сайті ukr.radio та в мобільному застосунку "Дія", наголошує Держкомтелерадіо.

 

Як повідомляла УМ, 1 жовтня Збройні сили України взяли під контроль населений пункт Лиман. Внаслідок вогневого удару в Золотому росіяни втратили шість десятків осіб вбитими та пораненими.