путін цілий рік готувався до війни в Україні - Шольц

14:07, 01.07.2022
путін цілий рік готувався до війни в Україні - Шольц

Канцлер Німеччини Олаф Шольц зазначив, що путін готувався до вторгнення в Україну щонайменше рік

Війна в Україні може продовжуватися дуже довго, оскільки путін ухвалив рішення про вторгнення в Україну щонайменше за рік до початку.
 
Санкції Заходу не змусять президента -диктатора швидко припинити воєнні дії, тому що він готувався до неї впродовж усього часу, однак вони мають глибокий вплив на економіку Росії.
 
Як інформує Україна молода, про це заявив канцлер Німеччини Олаф Шольц, повідомляє видання CBS.
 
За його словами, володимир путін готувався до війни протягом тривалого часу, це свідчить про те, що він може вести війну тривалий час. При цьому Шольц додав, що наскільки довго, насправді цього ніхто не знає».
 
«Він (Володимир Путін – ред.) є лідером дуже великої країни, де живе багато людей, з багатьма ресурсами, і він справді веде цю жорстоку війну і готувався до неї дуже довго»,—сказав Шольц.
 
На його думку, «рішення вести війну проти України було ухвалене за рік до її початку або, можливо, раніше, тому що він готувався до неї».
Незважаючи на це, Росія відчуває на собі вплив західних санкцій.
 
«Це справді завдає йому шкоди, і (Путін – ред.) розуміє глибокий вплив наших санкцій на його економіку”, – зауважив канцлер ФРН.
Адже Росія потребує технологій з решти світу, щоб “мати подібний рівень життя та мати можливість стати частиною зростання світової економіки”.
 
Нагадаємо, на саміті НАТО у Мадриді Олаф Шольц заявив про те, що країни Альянсу будуть постачати Україні стільки озброєння, скільки їй знадобиться для війни проти Росії.
 
Як повідомляла УМ, міністр оборони Британії Бен Воллес упевнений, що у російського диктатора володимира путіна «синдром маленького чоловіка», при чому цього комплексу надміру. На його думку, лише так можна пояснити поведінку президента.