Скандальна сепаратистка Євгенія Більченко вирядилася в Z-вбрання

13:59, 27.06.2022
Скандальна сепаратистка Євгенія Більченко вирядилася в Z-вбрання

Раніше сепаратистка Євгенія Більченко називала Україну лімфовузлом в тілі американської колонії

Скандальна ексвикладачка Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова Євгенія Більченко, відома фанатка «русского міра» побувала на мілітаристському фестивалі у Росії. На заході її побачили виряджену в шокуюче Z-вбрання.  
 
Як інформує Україна молода, на святкових заходах Євгенію Більченко журналісти помітили журналісти. 
 
У російському місті Пушкіно 26 червня відзначили «День російської слави». 
 
На фото Більченко постала у чорній футболці з латинською літерою Z, яка є символом російських загарбників в Україні. Символ на футболці розфарбований у кольори російського прапора. Також на косах у Більченко гумки для волосся у кольорах російського прапора. Доповнила свій образ ексвикладачка коротенькими шортами та чорною панамою. 
 
У рамках фестивалю з піснями, конкурсами та вуличною кухнею відкрилася експозиція, присвячена війні в Україні, – «Битва за русскій мір». Експозиція розташувалася у наметі. На вході красувалися два символи рашизму — латинські Z та V (Z згодом відвалилася).
 
Всередині намету були виставлені «трофеї» росіян, захоплені на війні в Україні – шеврони, каски та форма українських військових, а також розстріляна табличка міста Авдіївка. Також значна частина експозиції була присвячена пропаганді щодо терористичних організацій «ЛНР» та «ДНР».

 
Нагадаємо, у січні 2021 року викладачка Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова Євгенія Більченко в соціальних мережах опублікувала допис щодо Закону України «Про функціонування української мови як державної», в якому в неприпустимій і неприйнятній формі висловилася проти української мови, українських громадян та Української держави. Зокрема, Більченко заявила, що вважає Україну «онкохворою американською колонією».
 
Зазначимо, мовний омбудсмен Тарас Кремінь заявив, що на провокаційні заяви професорки Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова Євгенії Більченко мають звернути увагу правоохоронці.
 
Згодом скандальну викладачку звільнили. Вчена рада Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова ліквідувала кафедру культурології та філософської антропології, де працювала Більченко.
 
Як повідомляла УМ, урядовця «ДНР» обвинувачують у створенні фейків про Україну і пропагуванні «руського міра».