Подружжя Зеленських влаштувало собі побачення у прямому ефірі

12:01, 21.05.2022
Подружжя Зеленських влаштувало собі побачення у прямому ефірі

Подружжя Зеленських у родині тримають лад і сподіваються , що вони, як і усі українці, скоро повечеряють у мирній Україні (Скріншот відео)

Володимир Зеленський та його дружина Олена нарешті зустрілися.
 
Завдяки інтерв´ю, що відбулося у прямому ефірі з нагоди третьої річниці з дня інавгурації Президента подружжя змогло побачитися, адже через війну не бачились уже кілька місяців. Зараз у них є можливість побути удвох.
 
Як інформує Україна молода, побачення Володимира та Олени Зеленських у прямому ефірі показав телеканал ICTV.
 
Олена Зеленська розповіла, що їхні відносини з чоловіком після початку війни лише зміцнилися.
 
«Ми тримаємося, все добре, у нашій родині так само лад. На жаль, ми не можемо посидіти повечеряти усією родиною, поговорити про всі справи, щось планувати. Але в нас є вечеря телефоном. Все нормально, жартуємо, але чекаємо, як і всі, що можна буде об'єднатися знову. Як і всі родини України, які роз'єднані зараз і чекають на своїх рідних, близьких, які хочуть бути разом», – сказала вона.
 
Перша леді зазначила, що її чоловік живе на роботі, родина його практично не бачить. Однак вони часто спілкуються телефоном. За увесь час війни у них була можливість побачитися лише кілька разів. Дружина президента подякувала ведучим за нагоду провести час разом з чоловіком, а Зеленський пожартував, що у них зараз побачення в ефірі.
 
«Це чудова нагода попити разом чаю», – сміючись, резюмувала перша леді.
 
Нагадаємо, що президент України Володимир Зеленський та перша леді вперше з початку війни з'явилися разом на публіці 17 травня – у день прощання з першим очільником держави Леонідом Кравчуком.
 
Як повідомляла УМ Польський національний поштовий оператор Poczta Polskaвипустив поштову марку із зображенням президента України Володимира Зеленського. 

Марка виконана у національних українських кольорах. Ціна на неї не спинила шалений попит, тож за кілька годин увесь наклад розкупили.